2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
ayyy ben de yaaa detaylı tarıhım de bellı degıl cuma gunu soyleyecekmiş. cumartesı gıttıgımde ugrastı ama hep yuzunu kapattı bebeğim çok merak ediyorum yuzunu yaaa
Benim detaylı 😢 ama uzay boşluğu gibi 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG-20240226-WA0010.jpg
    IMG-20240226-WA0010.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 47
canım benım burnum gebeliğin basından beri tıkalı ama 3 gundur çok hastayım had safhaya ulaştı kulaklarım da tıkandı sabah dra gıttım antıbıyotık verdı. ama bu durumu da sordum onun için de allerjik bunyelerde hamılelerde bu durum daha da artıyormuş. ben verdığı ılaçları kullanacagım berbat haldeyım burun spreyı ıkı tane verdı. bırı 5 gunluk bırı tıkandıkça allerjık için rahat olsun kullanamayacağın ılacı yazmam dedı
Yaaaa bende mi gitsem acaba ya cidden sürekli ağzımdan nefes almaktan ne uyuyabiliyorum ne yemek yerken konuşabiliyorum. Sürekli de susuyorum ağzım açık olunca

Bizim dr un verdigi fotolarla detayli ayni oluyo nerdeyse :)))
Simdi baktim gobisini yakmissin kuzu🤕
Cok gecmis olsun
Yok aynı oluyo da ben bu sefer medicalparka gidicem ultrason kalitesi fark ediyor + 17 haftalıktı şimdi 22 haftalık oluyor o yüzden heyecanlıyım 🤓
Şükür ya hepsinde renkli foto veriyor
Evet canım atlattım ufak bi kaza çok bişey kalmadı çok şükür bugün acısı da geçti

Yaaaa bende mi gitsem acaba ya cidden sürekli ağzımdan nefes almaktan ne uyuyabiliyorum ne yemek yerken konuşabiliyorum. Sürekli de susuyorum ağzım açık olunca
sen bılırsın canım ıstersen gıt ama bu tıkanıklık çok yan etkı yapıyor. benım seker de tansıyon da cıktı nefes alamıyorum agzımdan alınca da hasta oldum. vucudum bıtkın dustu. nefes herşeyden önemli. bana allerjı ılacı da yazdı.

medıpoldekıne canım ondan görus alıp heyetımı yenıleyecekler. mecbur yanı ama aldıgım sınyal yenıleyeceklerı dogrultusunda
Doktor kötü değil canım yapması gerekeni elbette yapar o halde çalış diyecek hali yok ya inşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏🏼
Bide ben şey mi yapsam diyorum şimdi 22. Hafta detaylı ultrason yaptırıyorum kendi doktoruma 24te mi gitsem diyorum hem şeker yüklemesini yaptırırım hemde detaylının sonucunu göstermiş olurum işten bi daha bi daha izin al yapmak istemiyorum

Doktor kötü değil canım yapması gerekeni elbette yapar o halde çalış diyecek hali yok ya inşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏🏼
Bide ben şey mi yapsam diyorum şimdi 22. Hafta detaylı ultrason yaptırıyorum kendi doktoruma 24te mi gitsem diyorum hem şeker yüklemesini yaptırırım hemde detaylının sonucunu göstermiş olurum işten bi daha bi daha izin al yapmak istemiyorum
ıyı olur öyle yapman. hem ızın almamıs hem de ıkı defa yorulmamıs olursun.

Ben kendi doktorum Aytakin hanımla konuştum. Ayrıntılı ultrasonu farklı hastaneye yaptıracağımı belirtttim. Bana sonucu whatdaptan iletirsin bakarım bir sonraki randevunu belirleriz dedi🙏🏻 hemen randevu alıp gelmene gerek kalmayabilir dedi🫶 dilersen sende kendi doktoruna sorabilirsin

Kızlar birsey soracağım normalde tetanoz aşısı için bana 11 martta gel demisti hemsire. Ama doktorum haftamı bir hafta ileri alarak güncelledi. Bu durumda aşı için bi hafta erken mi gitmeliyim. Görümcem hemsire o eski haftani dikkate alarak aşına git dedi. Kafam karıştı

X