2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlaaarr 19+0ım bugün. iki gece önce o kadar net hissettim ki bebeğimi vuruyordu resmen. Dünden beri doğru düzgün hissedemiyorum. Çok nadir kıpırdanma oldu birkaç kez. Dün akşam temizlik yaptım halı falan kaldırdım korkuyorum bir şey mi oldu acaba diye... sizce normal mi hissetmemem
Bence normaldir ben de 19+0ım ve çok nadir genelde akşamları hissediyorum bazen hiç hissetmiyorum. Telaş yapmana gerek yoktur bence daha erken zaten

Canım hiç korkma rahat ol. Ben ilk hareketinden sonra neredeyae on gün hissetmedim hiçbir şey. Sonra yeniden başladı
canım normal. uzan dınle onu hıssedeceksın. ayakta ben de pek hıssetmıyorum
Bence normaldir ben de 19+0ım ve çok nadir genelde akşamları hissediyorum bazen hiç hissetmiyorum. Telaş yapmana gerek yoktur bence daha erken zaten
ayy kızlar az evvel yemek yedim bir de üstüne şekerleme yedim başladı oynamaya. bu kız tatlıcı olacak belli :KK70: teşekkür ederim hepinize. az az da olsa burdayım anne dedi hiç olmazsa yaramazzzz

Kizlar bugun kontrolum vardi. 450 gr olmus. 24 cm dedi. Cok sukur yolunda her sey. Agzini acip kapatiyordu. Kipir kipirdi. Bu da fotografimiz. Dert kupu gibi cikmis ama o el hep kafada nedense🤣

Eklentiler

• Screenshot_20240223_151937_Gallery.jpg
    Screenshot_20240223_151937_Gallery.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 73
Kızlaaarr 19+0ım bugün. iki gece önce o kadar net hissettim ki bebeğimi vuruyordu resmen. Dünden beri doğru düzgün hissedemiyorum. Çok nadir kıpırdanma oldu birkaç kez. Dün akşam temizlik yaptım halı falan kaldırdım korkuyorum bir şey mi oldu acaba diye... sizce normal mi hissetmemem
Bence bu haftalarda surekli hissedilmeyebiliyor canim. Normaldir☺️

ayy kızlar az evvel yemek yedim bir de üstüne şekerleme yedim başladı oynamaya. bu kız tatlıcı olacak belli :KK70: teşekkür ederim hepinize. az az da olsa burdayım anne dedi hiç olmazsa yaramazzzz
Aynen kuzum bende çarşamba ilk kez tekme hissettim sonrası yok eşim de soruyor hergün tık yok diyorum 😅😂 ama içinde dönme gerinme gibi toparlanma gibi şeylerini arada hissedebiliyorum

Kızlar bu arada n11 de cok guzel cantalar var. Bakim cantasi gibi de durmuyor. Yurtdışı ürünü çoğu.
Bakayım hemen bi de şeyi soracaktım bu termoslu cep bölmeleri olmak zorunda mı o şekilde mi kullanışlı oluyor. Bir büyük bir de daha pratik küçük mü almak lazım

X