2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bakayım hemen bi de şeyi soracaktım bu termoslu cep bölmeleri olmak zorunda mı o şekilde mi kullanışlı oluyor. Bir büyük bir de daha pratik küçük mü almak lazım
Sütü sicak kalsin diyedir orasi ama yaninda olacagim icin emziririm diye dusunuyorum.
Tek büyük alirim ben sanırım

Kızlaaarr 19+0ım bugün. iki gece önce o kadar net hissettim ki bebeğimi vuruyordu resmen. Dünden beri doğru düzgün hissedemiyorum. Çok nadir kıpırdanma oldu birkaç kez. Dün akşam temizlik yaptım halı falan kaldırdım korkuyorum bir şey mi oldu acaba diye... sizce normal mi hissetmemem
Canım bende aynı durumdayım geçen hafta pata küte hissederken birkaç gündür çok çok az hissediyorum aynı senin gibi endişeliyim. Akşam acile mı gitsem acaba diye düşünüyorum valla 😔

Canım bende aynı durumdayım geçen hafta pata küte hissederken birkaç gündür çok çok az hissediyorum aynı senin gibi endişeliyim. Akşam acile mı gitsem acaba diye düşünüyorum valla 😔
benimki ara ara başladı yoklamaya ama geçen günlere göre çokta sert değil hissetmelerim. strese de sokmayalım kendimizi her zaman aynı hissedilmiyormuş :')))

cok sevındım canım tabı kı rahat ettın huzur buldun bebeısını gördun daha guzelı mı var HoppaHoppa
Doktor acildeki kadın doğumcuydu 20. Hafta ilk gebelikte çok zor hisedilir bebek dedi kendimi paronoyak hissettirdi bende sadece ben değil eşim de hissetti dedim. Rahim duvarına yaklaştıkca bebek daha rahat hissedilir dedi anlamadım hiç.

Dün akşam annemle küçük çaplı bir kriz yaşadık. Eltimin 9-10 aylık bir bebeği var. İlk hamile olduğumu öğrendiği zaman bana çekine çekine leyla bizim çocuğun arabasını, pusetini, beşiğini vs sana verebilirim eğer kullanmak istersen dedi. Ben de kuzen onlar, neden kullanmayayım dedim. Arabadır, beşiktir, pusetti her şeyi bir güzel paketlemiş gönderdi. Dün de hiç kullanmadığı emzikleri, kıyafetleri vs bir koli yapmış gönderdi.

Tam o esnada annem aradı, nasılsın ne yapıyorsun filan sordu. Eltim bişeyler göndermiş, ne var ne yok diye bakıyoruz dedim. Senin ilk çocuğun, milletin eskileriyle mi büyüteceksin çocuğunu filan diye saçma sapan bir cümle kurdu. Kardeşim bana çocuğunun küçülen eşyalarını verse aynı şeyi mi diyeceksin dedim, o senin kardeşin diyor, bu da benim eşimin kardeşi dedim. Banane ondan dedi, sanane olabilir ama o benim eşim, o da eşimin kardeşi dedim. Tamam kızım tamam bişey demedim diyor sonra da.
Ay boşver boşver veren olsa böyle paketli temiz temiz bende kullansam 😸 fiyatlar uçuyo uçuyo kullan tabi onlar yerine bebeğine başka eksik alırsın dert etme

X