2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok hafif ya istediğin yere çekebiliyosun kuzenimde gördüm ama ahşaplar öyle değil ya özelikle çocuk olunca çok pratik olmak zorunda kalıyor insan
Benim en korktuğum düşme ihtimaliydi. O derin olduğu için içim rahat ediyordu. Ahşap büyüyen besiği de vardı ama ayağa kalkmaya baslayınca cok tehlikeli. Kafası üstü Allah muhafaza.

Kızımın odasında duvar kağıdı değilde stickerlardan var perili yıldızlı falandı peri sizlere ömür 🤓
Düz renk boyatıp yine ufak tefek sticker çerçeve falan süslerim canım 😌
Evet yoluyorlar hep, kirada otururken biz bütün duvarlarda sanatsal etkinlikler de yapmıştı boyalarla🤣 Evden çıkarken 3 kat boya ile zor kapatmıştık😅

Evet yoluyorlar hep, kirada otururken biz bütün duvarlarda sanatsal etkinlikler de yapmıştı boyalarla🤣 Evden çıkarken 3 kat boya ile zor kapatmıştık😅
Çok şükür ne koltuk çizdi ne duvar çizdi nede mobilyalara zarar verdi asla öyle huyları yoktu periyi neden söktün dediğimde babama bunu çıkarabilir miyim diye sordum çıkar dedi ben napim demişti yani yine çocuğum %100 kusurlu sayılmaz 😂

Benim en korktuğum düşme ihtimaliydi. O derin olduğu için içim rahat ediyordu. Ahşap büyüyen besiği de vardı ama ayağa kalkmaya baslayınca cok tehlikeli. Kafası üstü Allah muhafaza.
Bizim büyüyen karyolası vardı da alt suntasını iki kademe yaptırmıştık ayaklandıktan sonra parmaklıklardan aşağı sarkmasın diye içeri gömdük imkansızdı düşmesi boyunu aşıyordu yatak

Çok şükür ne koltuk çizdi ne duvar çizdi nede mobilyalara zarar verdi asla öyle huyları yoktu periyi neden söktün dediğimde babama bunu çıkarabilir miyim diye sordum çıkar dedi ben napim demişti yani yine çocuğum %100 kusurlu sayılmaz 😂
Benimki gözümün icine baka baka, sırıta sırıta çiziyordu🤣 Hadi o kadar izin verdim bari resim yeteneği gelişeydi. Şu an en kötü olduğu alan 😅

Bizim büyüyen karyolası vardı da alt suntasını iki kademe yaptırmıştık ayaklandıktan sonra parmaklıklardan aşağı sarkmasın diye içeri gömdük imkansızdı düşmesi boyunu aşıyordu yatak
İyi düşünmüşün. Bizimki hazırdı, öylece aldık. Alırken hiç aklıma düşme ihtimali gelmemişti. Oldukça sığydı.

Hahahhahaha 😂 işte bi huyu olsa diğeri olmuyor ya çocuk benimkide duvar mı çizseydi yaramaaz mı olsaydı huysuz ve ağlak olacağına diyorum bazen 😁
Benimki çok mutluydu ama aşırı hareketliydi. Nerde bir zarar var orda oluyordu, hep pesinde koşturdum. 24 saatte 4 ya da 5 saat uyurdu ve hala da öyle.

Bebek odası değil yanlış anlaşılma olmasın bildiğin oturma grubu yemek odası falan 🤓
Kumaş mı değiştirsek yeni mi alsak derken hoop aldık gitti.

Odası konusunda acele etme canım o zaman zaten 6 ay istesende yanından ayırmasın en kötü kıyafetleri için düz beyaz krem kullanabileceğin bir şifonyer al sonra ev işi hallolunca odasına göre rahat rahat alırsın 😌
Aa yanlış anlamışım odasını düzenledin sandım ☺️ olsun o da zor ama telefondan bakıp hemen karar vermek 😅

Aa yanlış anlamışım odasını düzenledin sandım ☺️ olsun o da zor ama telefondan bakıp hemen karar vermek 😅
He yok odasına çok bişey yapmicam mobilyaları ikisinede yeter 1 tane karyola alıcam sadece.
Valla mağazaya girdik aldık çıktık sıkıldım artık öyle mi yapsak böyle mi yapsak diye düşünmekten birde çok eşyacı bir insan değilim. Kedi 2 çocuk zaten mahvedecekler hem eşyadır değişir sıkılıyo insan modundayım 2 hafta sonu baktık sadece yeni mi alsak mevcut koltukları mı yenilesek bilememiştik 🤓

Kesinlikle. Büyüyen beşikten çok onda uyuttum. Kenarları bez olduğu için de döne döne rahatça uyuyordu. Yine alacağım.
Evet boşuna demiyorlar tecrübelerinizi de duydukça seviniyorum 💃 teyzem de dedi beşik aldım pişmanlık kesinlikle park yatak al diye. 1,5 -2 yaşına kadar yatıyorlarmış sonra oda yatak alışkanlığı için güzel bi düzenleme yapılır

Bende birsey alasim gelmiyor
Sepete atiyirum sonra vaz geciyorum
Elele madre var
Bebek arabasi var
Kiyafet biraz ve anakucagi almam lazim
Indirimlerde var ama elim gitmiyor
elimizin gideceği vakit de gelecek :anne: az önce bi hayal gördüm yaa çok güzeldi yaz ayları oğlum agucuk gugucuk yapıyor gazlı bebek değil ayyy çok güzeldi. :anneadayı:

Evet boşuna demiyorlar tecrübelerinizi de duydukça seviniyorum 💃 teyzem de dedi beşik aldım pişmanlık kesinlikle park yatak al diye. 1,5 -2 yaşına kadar yatıyorlarmış sonra oda yatak alışkanlığı için güzel bi düzenleme yapılır
Kesinlikle tavsiye ediyorum👍Muazzam bir rahatlık.

X