2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
8351 olmuş cumartesi sallanan ana kucağı sonra bı dur cansu diyorum kendime sözde herşeyi vardı

Ben de hiç pişman değilim oğlumun odasından, 4 aylıktan itibaren kullanmaya başladık 3,5 yaş gibi bı ara verdik ama 10 yaşa kadar kullanilir rahat ki ben bile bazen orda uyuyorum 3 kapılı dolabı geniş çekmeceli sifonyeri, 2 ayrı çekmecesi vs derken güzel bir odası oldu :) başta beşik olarak kullandık şuan normal yatağa çevirdik kardeşi doğsun 4-5 aylık olsun kardeşine de aynı yataktan alcam ikisi de odasına

Takım olaraktan kardeş kardeş uyurlar

Ben daha ıslak mendil bez olayına girmedim. Hastane çıkışları ve benim emzirme atleti sütyeni dependler bebek bakım ürünleri kaldı. Çok şükür benimde eksiğim baya azaldı canım
Ben de emzirme atleti sütyeni hastane çıkışı onlara girmedim alt değiştirme olayı komple bitti bı 6 aylık stok yaptım bezlerde, 2 koli pamuk, 7 tane 40 li alt açma (bunu abarttım bez bırakana kadar kullanırım ) şuan ebebek indirimi var diye böyle aldım stoklu stoklu ıslak mendil de 12 mi 15 tane mi ne aldım, bu indirimler bitsin de artık bu kadar hızlı gitmeme gerek yok daha var temmuza

Takım olaraktan kardeş kardeş uyurlar
Öyle düşündüm artık bolussunler dolabı sifonyeri bakalım günlük akıl değiştiriyorum, oğlum sonraki sene 1.sinif, seneye de kreşe devam eder, uyurken rahatsız olur mu kardeşinden sürekli uyandırır mi ki diye düşünüyordum da geçen gün koltukta uyuyakalmisti üstünü örtmüstüm yere de yine de yastık koymuştum mutfakta yemek yapıyordum düşmüş haberi yok o derece derin uyuyor uyuyunca battaniyeye sarılı bir şekilde yastiklarin üstüne düşünce hissetmedi mi ki diye düşünüyorum da biz ayak kıpırtı sesine uyanıyoruz ağır sanki uykusu bundan etkilenmeyen çocuk kardeşinden etkilenmez gibi geldi gittiğimde yerde uyuyordu haberi bile yok ben niye yerde uyudum ki diye bana soruyor

8351 olmuş cumartesi sallanan ana kucağı sonra bı dur cansu diyorum kendime sözde herşeyi vardı
Cok iyi ya.. ben 20bini astim bebek arabasi besik falan da dahil tabi. Kamera var. Yatas juno yatak var. Emzirme ile ilgili seyler aldim bugun. Islak mendil biraz da kiyafet hastane çıkışı vs var. 2. Çocuk dusunmeyerek her seyi dagitinca boyle oldu. Her seyi sifirdan yapiyorum. Ama heyecanı da bir o kadar sıfır km her aldigimi buyuk bir mutlulukla aliyorum. Bana almak olsun zaten

Yataş junodan bende istiyordum ama fiyati gorunce baska sey alirim diyordum ki dun yatasta calisan arkadasim babyshower setini hediye etti. Nasil mutlu oldum anlatamam

Kizlar ıslak mendilde sleepy tercih eden olduysa hangi çeşidini aldiniz ya bi sürü çıkmış kafam karıştı oğlumda yenidoğan kullanmıştım kokusu falan hic yoktu simdikilerin hepsinde yenidogan yazıyor ve hafif kokulari mevcut

Canım hemen hemen aynı şeyleri almışız ben birde süt sağma makinası aldım indimde Philips elektrikli

Ben bundan aldım ekstra normal temizleme pamugu da aldm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…