2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben de emzirme atleti sütyeni hastane çıkışı onlara girmedim 😅 alt değiştirme olayı komple bitti bı 6 aylık stok yaptım bezlerde, 2 koli pamuk, 7 tane 40 li alt açma (bunu abarttım bez bırakana kadar kullanırım 😅😅) şuan ebebek indirimi var diye böyle aldım stoklu stoklu ıslak mendil de 12 mi 15 tane mi ne aldım, bu indirimler bitsin de artık bu kadar hızlı gitmeme gerek yok daha var temmuza 😅
Islak mendil markası olarak ne aldın canım , bende almak istiyorum stoklu

Kızlar hiç kullanmadım için çalışan anneler mı sadece bu süt sağma makinası alyo merak ettim herkes alyo neredeyse dikkatimi çekti
Canım ben öğretmenim benim doğumum 28 Temmuz da Allah nasip ederse 🤲 Doğum iznim kalmıyor pek belki şubatta başlayacağım birde hastenede lazım olur belki bebek çekemez fazla sağıpta verebilirim diye hepsini düşünüp aldım ben

Çatlak için ne kullanıyorsunuz kızlar. Ne alıcaksınız ya da. Benim aklımda Hindistan cevizi yağı kaldı onu kullandım sanki önceden
Bebe yağı ve lierac kullanıyorum ben baya oldu başlayalı. Vücudum çatlamaya çok müsait hiç kuru bırakmamaya çalışıyorum ☹️

Kızlar hiç kullanmadım için çalışan anneler mı sadece bu süt sağma makinası alyo merak ettim herkes alyo neredeyse dikkatimi çekti
Yok kuzum calismayla alakasi yok. Ilk zamanlar sagmak gerekebiliyor. Benim kizimda dil bagi vardi. Yenidogan doneminde tam cekemiyordu memeden sütü. O yuzden hatta yeterince kilo alamamisti ilk ay. Süt de fazlaydi. Sagmak zorunda kalmistim. Ya da mastit olursan falan sagmak gerekebiliyor. O yuzden makine olsa elinin altinda iyi

Yok kuzum calismayla alakasi yok. Ilk zamanlar sagmak gerekebiliyor. Benim kizimda dil bagi vardi. Yenidogan doneminde tam cekemiyordu memeden sütü. O yuzden hatta yeterince kilo alamamisti ilk ay. Süt de fazlaydi. Sagmak zorunda kalmistim. Ya da mastit olursan falan sagmak gerekebiliyor. O yuzden makine olsa elinin altinda iyi
Teşekkür ederim ya oğlumda hiç böyle birşey yaşamadım o yüzden merak ettim düşünecem bnde 🤗

X