2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ah o keşkeler neyse alıcaz artık yapacak bir şey yok. Ben oto koltuğunu kurtardım bereket, geri verecek. Diğerlerinin hepsi baska baska kisilerde ve inan kime ne verdim hatırlamıyorum bile. Helali hoş olsun. Şimdi her şeyi o kadar kaliteli alamayabilirim, zaten çok cabuk büyüyorlar, paralanmıyor deyip kendimi avutuyorum

yok yaa işimize yarasın yeter. eskı grupta bır kaçı oda yapmıştı. buyuyenlerden görüşüyoruz hala pişmanlar. ağır mobilyalara gerek yok dıye dusunuyorum kendımce uygun kullanışlı olanları alıcam

Herkes şuan anne yanı beşik bebek arabası poşet vs derdindeyken benim tulum çorap çok çok emzik biberon derdimin olması
Ay büyük rahatlıkmış 2. Çocuk kendi adıma çok mutluyum da şimdiden herhalde 6-7 binlik oldum gibi

ay evet çok buyuk rahatlık tabi her şey buyuk oranda elimizde kıyafetlerı bır ara çıkarıp uygun olanları ayıracağım. gerisini hatıra saklarım bazılarını artık. cam bıberonları kullanacağım. bakalım çok eksıgımız yoktur yatağı birisi verecekti bana ıstesem mı bılemedım yoksa kendısının getırmesını mı beklesem

Ben yaptığım odadan asla pişmanlık duymadım. O kişiden kişiye değişir, 11 yıldır kullanıyoruz hala sapasağlam büyüyen beşiği, dolapları filan. Kendi zevkine göre aksesuarlarını değiştirdim zadece

Eklentiler

• IMG_20240222_161101.jpg
    190,5 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar yorumlarınız için teşekkürler. Benim de, eşimin de işlerimiz iyi çok şükür. Ben bunu ekonomim kötü için yapmıyorum ya da cimrilikten. 2-3 ay kullanılacak bir eşyaya 3-5 bin vermek istemiyorum yeniye yakını varken ki benim çocuğum bile 2-3 ay ya kullanacak ya kullanmayacak bazılarını. Eltimin çocuğu olmasa yaşı yakın mecbur alacaktım her şeyini yeni, ama o parayı yatırım yaparım çocuğum için, eğitimine harcarım diyorum. Ben o arabayı 0 alsam ne olacak, kuzeninin arabasını kullansa ne olacak.
Bazen işte anneler böyle garip düşünebiliyor. Annem iyi ki kayınvalidem değil yoksa şimdiye çoktan boşanmıştım

şöyle kuzum ben yapsaydım ben de pişman olurdum. tokatta yaşıyordum oradaki evim 180 m2ydi istanbula taşınmak zorunda kaldım mesela burada buyuk oranda evler çok küçük çocuk odalarına bır yatak zor giriyor. buyukler de var tabı ama keseye uymuyor ya da genişşe de eski. ne güzel kuzum berjer koymussun oda musaıt demekki tasınma durumun da olmadıysa tabı aynı kullanmıssındır. biz de oyle olmadı ıstta ıse 3 kere tasınmak zorunda kaldım

ya ben istesem de oda yapamıyorum. evim dubleks. alt kat yatak odası ve salon, üst katta bir oda daha var. çocuğu oraya koysam olmayacak, mecbur evi değiştirene kadar bizim odaya bir yatak daha koyacağız. ama pişman olanların çoğu da oglak_kadini 'nin dediği gibi yersizliktendir :)

Taşınma olunca olmaz çok haklısın. Nasıl uygunsa öyle yap. 6 yıldır kendi evimizdeyiz, cok taşındık ama sığdı diğer evlere de . Sehirden şehire değisiyor maalesef.

Olmaz ayrı çok haklısın. Biz de evi yaptırırken üst kata bir çocuk odası ve bizim yatak odasını, alt kata misafir yatak odası ve salon yaptırmıştık. Kızımın odası çok büyük, bir cocuk odası daha sığar ama aynı odaya ders çalışan bir ergenle, zır zır ağlayan bebeği koyamam. Kıza da sen alt kata geç, kardeşinin artık bu oda da diyemem. Benzer dertler, en azından sen ev değişebilirsin, biz napıcaz bakalım.

Nasıl olsa biraz daha vaktimiz var bekle istersen vermek isteyenin unutacağını sanmıyorum
Aman tek derdimiz kıyafet olsun valla Allah kızların yardımcıları olsun zor

Taşınma olunca olmaz çok haklısın. Nasıl uygunsa öyle yap. 6 yıldır kendi evimizdeyiz, cok taşındık ama sığdı diğer evlere de . Sehirden şehire değisiyor maalesef.
biz ilk buraya geldik kıra tuttuk sonra diğer evimizi sattık buradan alıp ona gectık ama eskiydı burada evler cok pahalı. kentsel donusume gırecek kıraya cıktık. sımdı evımız bıtınce tekrar bır tasınma daha olacak . Allah yardımcımız olsun vallahı tasınmak cok zor. yenı evımızde ınsallah uygun olur odalar yaparız. sağlık olsun hepsi oluyor bır şekilde

Aaa ama ne güzel gıcır gıcır eve taşınacaksın. Oraya taşınınca zevkine göre yaparsın. İnş çabucak olur, biter. Gönlüne göre olsun inş

Aaa ama ne güzel gıcır gıcır eve taşınacaksın. Oraya taşınınca zevkine göre yaparsın. İnş çabucak olur, biter. Gönlüne göre olsun inş
ayyy ben de onun hayalini kuruyorum . hatta eşim esyaları bıle tamamen yenı almak ısstıyor. bunları oylece buraya bırakalım ev sahıbı naparsa yapsın dıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…