2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya ben mi unuttum acaba bana hiç sonda takilmamisti.

Yok sezeryandi kaldırdılar bir daha da uyumadım. Direkt dikislerime baktim yapıştırma bant vardı ama hiç sonda yoktu kafam mi yerinde değildi acaba diyorum ama yoktu ya

Yok sezeryandi kaldırdılar bir daha da uyumadım. Direkt dikislerime baktim yapıştırma bant vardı ama hiç sonda yoktu kafam mi yerinde değildi acaba diyorum ama yoktu ya
Tamam ama narkozluları yukarı çıkarmadan ayıltıyolar o arada çekmişlerdir muhtemelen
Ve senin bacakların uyuşuk olmadığı için çiş yaptığını hissedebilirsin ve ayağa kalkabilirsin yada zorunlu mu değildi bilmiyorum ama sezaryenlerde takıyorlar benim 6 saat bacaklarım felçli gibiydi kalkacak durumum yoktu ve hiç bayılmadım o yüzden takılmasını da çekilmesinide net hatırlıyorum

Ya beni odada ayilttilar belki de yukarı da kanama olmayınca çekmişlerdir. Odaya getirmişler beni seslendiler seslendikleri gibi kucağıma verdiler sonrada dikişe bakiyim dedim yapistirmislar dumduzdu Allahallah dedim ne güzel işmiş

Uyustuktan sonra taktılar sanada dimi ? Bende hatirliyorum ama sıfır acı ikisinde de zaten uyusuktum takarken orama soguk biseyler sürdüler anladim hemen cikarirken de hic acımadı insallah yine oyle olur

Tamam odada ayıltıyolar sadece ameliyathanede bekletiyorlar kanama değil ya direkt çiş için ameliyat anında tutamaz ki salar insan
Bende 16.50de odaya çıktım saat gece 12ye kadar uyuşuktum hatta bacağımı yastık sandım ne güzel şey dedim ya kendimdeyim ama sıfır acı
Allah güzel doğumlar nasip etsin yine

Uyustuktan sonra taktılar sanada dimi ? Bende hatirliyorum ama sıfır acı ikisinde de zaten uyusuktum takarken orama soguk biseyler sürdüler anladim hemen cikarirken de hic acımadı insallah yine oyle olur
Evet kuzum ayağını kaldır dediler kaldırdım dedim nereye kaldırdın acaba dedi anestezi doktoru sjdksk meğer ayağım yerdeymiş sondayı takarken hiç hissetmedim bende çıkarırken sadece çekilme hissi acı yine sıfırdı bence aynı olur
Sadece rahim kasılsın toparlasın diye bir serum taktılar 3-4 tane ondan nefret etmiştim birde ilk ayağa kalkışım ölüm gibiydi gerisi rüya gibi geldi geçti

Ay ben sonda diyince şeyle karıştırdım ama zaten 6 saat ne su ne yiyecek iciriyolar kız bana bişey takmadilar valla bak uyuduktan sonra yaptılarsa hiç haberde vermediler şuan bir garip hissettim

Kızlar kameralı telsiz önerisi olan var mı?
Biz bunu kullanmıştık oğlumda telefona program indiriliyor aliekspresten mi ne almıştık hareket sensörü ses sensörü vardı açıp izleyebiliyorsun bas konuş özelligi vardı, hassaslığı fazla iyiydi bazen sivrisinek gezse kameranın önünde uyaniyorduk hareket algılayıp mesaj gönderiyordu telefona

Eklentiler

• IMG_20240218_205404.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 62
Cnm muhakkak test et pompaları. Bende hem avent hem madela vardı. Madela durduğu yerde bozulmuş aventi kontrol etmedim daha.
Az önce cikarip test ettim canım sadece şu wee nin en basit olanını test etmedim o da saçma bişey zaten gerek yok ona diğer ikisi çalışıyor ama biberon yeni almam gerek tabi

Bende de buna benzer bişey var gece görüşlü ses alıp ses gönderebiliyorum hareket ettirebiliyorum pahalı bebek kameralarına ihtiyaç duymadım o yüzden sadece telefonu esir alıyor ama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…