2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kızlar selam,
2 gündür önüme bir tane tulum düşüyor bebek için, ama tencel kumaş diyor. tencel kumaş sağlıklı bir kumaş türü mü? bilginiz var mı?

Kizlar geçen ay influenza sebebiyle antibiyotik kullanmistim daha 1 ay oldu. Şimdide sinüzit olmusum tekrar antibiyotik verdiler :/ iki ay içinde iki kutu antibiyotik yani..

Kizlar geçen ay influenza sebebiyle antibiyotik kullanmistim daha 1 ay oldu. Şimdide sinüzit olmusum tekrar antibiyotik verdiler :/ iki ay içinde iki kutu antibiyotik yani..
Bnim dişim içinde iki ay içinde iki antibiyotik kullandım🤦🏻‍♀️ şuan bile bu ağrı ile gitsem yine antibiyotik verir

kızlar selam,
2 gündür önüme bir tane tulum düşüyor bebek için, ama tencel kumaş diyor. tencel kumaş sağlıklı bir kumaş türü mü? bilginiz var mı?
İlk defa duyuyorum. Dünya'da sağlıklı bir şeyler kaldı mı acaba? Yediğimiz sebzeler bile hibrit tohum, bir köy tavuğuna fenni yem vermeden yumurtlamıyor, organik diye satılan şeylere köylülerin tarım ilacı bastıklarını da görüyorum, arılara şekerli su koyduklarını da görüyorum. Doğanın ortasında yasayan ben, her şeyin ne kadar doğallıktan uzak olduğuna bol bol şahit oluyorum. Yediğimiz sağlıklı mı ki, giydiğimiz sağlıklı olsun.

Yani özet geçeyim, hoşuna gittiyse al gitsin😅

Bnim dişim içinde iki ay içinde iki antibiyotik kullandım🤦🏻‍♀️ şuan bile bu ağrı ile gitsem yine antibiyotik verir
Of ya :/ hangi antibiyotik kullandiniz. Yani içim hiç rahat değil. Sizinde degildir eminim ama bir yerde kullanmak zorunda kalinca kar zarar hesabı yapıyoruz. İşin kotusu antibiyotikler life bulantisi da yapıyor

Of ya :/ hangi antibiyotik kullandiniz. Yani içim hiç rahat değil. Sizinde degildir eminim ama bir yerde kullanmak zorunda kalinca kar zarar hesabı yapıyoruz. İşin kotusu antibiyotikler life bulantisi da yapıyor
Kesinlikle öyle inan içim içimi yedi en son onun için özele gitim kadın doğuma kullanmak zorundsin enfeksiyon kalp kapakcigina atyo oda bebeğe zarar verir diynce daha çok korktum ilk kulandm largopen ikincisi amaklovin

Kizlar ben Pendik MedicalParkta detaylı ultrason için Prof.Dr. Ercüment Mungen e randevu aldım ama 9 şubata . Burda Maltepe Medical parkta aynı doktora gidecekleri okudum da çıkınca nasıl geçtiğini yazabilir misiniz rica etsem
Ben 5 martta gideceğim
Pendik mi ? Pendiğe de mi geliyormuş Maltepe’den aldım ben
Canım doktor haftanın 1 ya da 2 günü Pendik medicalde görev alıyormuş

Cnm onu da verdi bu burnun birinden verip diğerinden çıkıyor ya sinüs kit. Ama gözlerimi oynatamiyorum. Gözlere vurduysa ilerleyebilir dedi düne göre daha iyiyim olmazsa başlamadan bekliyim biraz daha
Hım çok ilerlemiş demek. O zaman doktorun talimatlarına uy bence!

Kızlar anne bebek çantası trendyolda indirime girmiş 200 tl bilginize ayrıca unibaby ürünleride indirimde bilginize ben bu ürünleri kullandım düşünen varsa diye resim atıyorum link isteyene bulur onuda atarım
Screenshot_2024-02-15-16-03-05-652_trendyol.com.jpg
Screenshot_2024-02-15-16-03-14-863_trendyol.com.jpg
Screenshot_2024-02-15-16-03-47-385_trendyol.com.jpg
Screenshot_2024-02-15-16-03-37-980_trendyol.com.jpg

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-15-18-36-44-500_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-02-15-18-36-44-500_trendyol.com.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2024-02-15-18-36-40-728_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-02-15-18-36-40-728_trendyol.com.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 51
Çok ilginç di mi😅 büyümesin artık nolur yaa ayakkabılarımı seviyorum🤓
Valla ilginç 70 kilo hamile kalmıştım oğlumda 78 le dogurdum sonrasinda 59 a bile dustugum dönemler oldu ama ayak numaram 39 da kaldı ne kadar zayiflasam da 168 boyum 59 la gayet zayıf gorunuyordum 😅

X