2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bebek deterjanı olarak sıvı mı tercih edeceksiniz yoksa granül sabun şeklinde mi
Deterjan konusu benim de kafamı kurcalıyor. Mesela şimdi boron falan var ya katkısız. Acaba diyorum bebek deterjanı yerine kullanılır mı yoksa bebek deterjanı daha özel hassas bir şey mi. İkisi arasında nasıl farklar var hiç bilmiyorum

Düğün yapmış gibi takı bi ilgimi çekmedi değil

Boron hiç temizz yapımyo sudan geçirdim gibi

Düğün yapmış gibi takı bi ilgimi çekmedi değil
Ben ailenin ilk çocuğu ilk torunu ilk çocuk dünyaya getireniyim. Eşim ailenin ilk evleneni ilk torunu ve ilk çocuğu dünyaya gelen olduğu için beklemediğim bir izdiham oldu kayınvalidem 8 kayınpederim 8 kardeş bizim aileninde maşallahı var

Bende ailenin ilk çocuğu ilk evlenn ilk torun ama eşim değil 9 kardesler

Kızlar bebek deterjanı olarak sıvı mı tercih edeceksiniz yoksa granül sabun şeklinde mi
İlk 6 ay granül tercih etmedim. Granül alınacaksa çift durulama yapılmalı bizim gözümüz görmesede deterjan kalıntısı oluyor. Granüle geçtikten sonrada mutlaka çift durulama yaptım. Green clean ve siveno almıştım ecos3 ürünleri de çok güzel. Dalin uni baby deterjan deterjan kokuyor bunlar öyle değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…