2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Başıma ne geldi. Kızım ortaokula başladığından beri bir cocukla geçinemiyor sınıfta. Tek geçinemediği çocuk da o, çok rahatsız edici psikolojik ve bedensel temasları var çocuğun. Çocukla herkes sorunlu zaten, sürekli kavga dövüş halinde. Neyse bizim burdaki tek perinatolog onun annesi çıkmasın mı? Kadını konuşmak için arayacaktım nasıl çözebiliriz cocuklarımız arasındaki bu sorunu diye düşünürken, detaylı ultrason için aramak zorunda olmam nasıl bir imtihan yaa 🤣🤣 Sinirlerim bozuldu resmen.

ben toprak tahta aşeren duydum demekkı eskıden besin gıda pek yoktu vucut asırı ıstıyor aserıyorlardı. çevremde de bu ara çok hamıle var ve aseren yok.
Ben de ilkinde fazla aşermemiştim bunda biraz aşerdim ve bu ara 2 keredir dondurma yedirtti bana minnak normalde de pek aramam dondurma😂

Selammm herkese
pempbepsikolog pempbepsikolog canım yoğundum ne bakabildim ne yazabildim. Dünde tetanoz aşısı endokrin randevusu kan tahlilleri deprem gönderileri derken hiç keyfim yoktu telefonu elime almak istemedim teşekkür ederim sorduğun için 🩵
@Gksu21 bana özelden açık adres yazmayı unutma Huni teklifim geçerli 😂 hayırlı olsun oğluşun abi kardeş önce birbirlerine sonra size yoldaş olsunlar inşallah 🌺
dimen dimen hoşgeldin tabiki eklerim 🌺🫠 Sat hatalı mı yoksa burda mı olmak istedin onu anlayamadım ?
Hatalı yazdım 13 Ekim olacaktı 13.10.2023

X