2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ay bende tiksindim ilk 3 ay soğan sarimsaktan. Yemeklerin de çoğuna konuyor bu 😅😅 yeni yeni midemi bulandirmiyor. Çok acayip herkesin tiksindigi sevdiği şeyler farklı farklı
soğan ısırılıp yenir mi öyle soğan aşkı görmedim. :KK70: :KK70: yani neye aşerdin diye soraranlara sadece soğan şey gibiydim buz devrinde fındığın peşinde koşan karakter gibi :KK70: :KK70:: :KK70: oğluşumda öyle bir şey olmadı henüz olmayacak da sanırım

soğan ısırılıp yenir mi öyle soğan aşkı görmedim. :KK70: :KK70: yani neye aşerdin diye soraranlara sadece soğan şey gibiydim buz devrinde fındığın peşinde koşan karakter gibi :KK70: :KK70:: :KK70: oğluşumda öyle bir şey olmadı henüz olmayacak da sanırımas
Asermeye inancım tamamen bitti nerdeyse 4. Ayı bitirecegiz aman yemezsem ölürüm dediğim hiçbir şey olmadı valla. Bazı şeyleri daha rahat yerken bazıları midemi bulandirdi sadece 😅

Asermeye inancım tamamen bitti nerdeyse 4. Ayı bitirecegiz aman yemezsem ölürüm dediğim hiçbir şey olmadı valla. Bazı şeyleri daha rahat yerken bazıları midemi bulandirdi sadece 😅
ben toprak tahta aşeren duydum demekkı eskıden besin gıda pek yoktu vucut asırı ıstıyor aserıyorlardı. çevremde de bu ara çok hamıle var ve aseren yok.

ben toprak tahta aşeren duydum demekkı eskıden besin gıda pek yoktu vucut asırı ıstıyor aserıyorlardı. çevremde de bu ara çok hamıle var ve aseren yok.
Kayınvalidem eşime hamileyken dolapta erik vardı kusana kadar yedim 30 küsur sene geçti nasıl tiksindiysem hala yiyemiyorum diyor. Valla çevremdeki hamilelerde hiç yok dediğin gibi öyle aseren falan. Eşim de diyor ki simariklik mi yapıyordu eskiler napiyordu sen niye bişi istemiyorsun diyor 😅😅

Kayınvalidem eşime hamileyken dolapta erik vardı kusana kadar yedim 30 küsur sene geçti nasıl tiksindiysem hala yiyemiyorum diyor. Valla çevremdeki hamilelerde hiç yok dediğin gibi öyle aseren falan. Eşim de diyor ki simariklik mi yapıyordu eskiler napiyordu sen niye bişi istemiyorsun diyor 😅😅
annem kavun aşermiş bana yoktu diyor bır yumurtayla oruç tutuyordum dıyor. eskilerde hep bu besın yetersizliğinden aserme oluyordu bence

ay benim de ya koca 4 ay geçti hiç öyle bahsettiklri gibi bir aşermem olmadı . Bazı şeyleri canım çekti o kadar. Her zamanki gibi yani. Ne olurdu aşerseydim :KK70:

annem kavun aşermiş bana yoktu diyor bır yumurtayla oruç tutuyordum dıyor. eskilerde hep bu besın yetersizliğinden aserme oluyordu bence
Annem bende et ve turşu, erkek kardeşim de simit, diğerinde de şu halka tatlı var ya ondan aseriyordu sabah bizi de alıp tatliciya gidip açılmasını bekliyordu çok acayip 😅

Annem bende et ve turşu, erkek kardeşim de simit, diğerinde de şu halka tatlı var ya ondan aseriyordu sabah bizi de alıp tatliciya gidip açılmasını bekliyordu çok acayip 😅
benim tatlı istiyor canım hep helva istiyorum ama seker olduğu için yiyemiyorum da ye tatlıyı doğur hakkıyı hurafesi tuttu bende

hurafelere inanmaya mı başladım acaba :KK70: bunlar yeterli veriler bence ben de istanbuldayım
Boğazda başka türlü kahve sigara yapamazdik 😅😅 valla şansa kadere ya cinsiyet işi kuzum artık ne tutarsa. Ben çok oğlum olsun istiyordum, evrene gönderdiğim mesajlarla olduğunu falan da düşünmeye başladım 😅😅

Bence de öyle. Bir arkadaşım vegandı, vücut proteinsiz kaldı demek ki et istiyordu sürekli canı. Hamilelikle beraber veganlık bitti. Vücut neye ihtiyacı varsa onu istiyor kesinlikle, adına da aşerme demişler😄

Boğazda başka türlü kahve sigara yapamazdik 😅😅 valla şansa kadere ya cinsiyet işi kuzum artık ne tutarsa. Ben çok oğlum olsun istiyordum, evrene gönderdiğim mesajlarla olduğunu falan da düşünmeye başladım 😅😅
Bir tane daha olacağını bilseydim, bir kız mesajı daha yollardım. Evren benim yerime erkek seçmiş, vardır bir bildiği.

erkek bebeklerıne karsı bır hassasıyetım var hem çok ıstıyor hem de ıstemıyordum. hayırlısı ben dunyaya getırebılmek ıcın elımden gelenın fazlasını yapıcam. evrene çok mesaj gönderdim umarım ki hepsi geri gelecek. seninle kahve sigara mesajı da gönderdim :KK70: :KK70: o da gelecek :KK200:

Bence de öyle. Bir arkadaşım vegandı, vücut proteinsiz kaldı demek ki et istiyordu sürekli canı. Hamilelikle beraber veganlık bitti. Vücut neye ihtiyacı varsa onu istiyor kesinlikle, adına da aşerme demişler😄
yazık zamanında gelinler de hepsi değil belki ama çogu yemek yemeye utanmıstır kaynana izin verirse yemiştir.

X