2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canımm selamlar ben onu uzun süredir kovalıyorum ama hiç denk gelmedi , aynı dediğin gibi hiçbiri detaylı ultrason randevusu açmadı , ben artık bulamayacağıma inandım 😂😂
Oooww o zaman ben de bulamam herhalde sen bayadır bakıyorsan 😂 bize özel hastane yolları gozukuyor desene 🤣 ay deli oldum bugün daha yeni kayit açtırdım kadın doğuma ama hiç bir tane bile çıkmıyor detaylıya bakan ya bulsaydık iyi olurdu 😂

senle kaderimiz bir 😂ya şimdi bunu dicem linç yicem blki aama çatlaklar şu sıra hiç umrumda değil tedavi ile bile bu olmuynca umudumu kestim mucizevi gibi bir anda geldi için tek düşündüm onu hemen doğurmak ama Varya nasl poposuna vurcm hayr niye bu kadar geç gldin diicm 😂😂😂😂
Ay valla benim de kuzum zerre umrumda değil sağlıkla kucağıma alayım da her an erken doğum korkusuyla yaşıyorum. Çatlak neymiş yiycez popolarini sağlıkla gelsinler de

senle kaderimiz bir 😂ya şimdi bunu dicem linç yicem blki aama çatlaklar şu sıra hiç umrumda değil tedavi ile bile bu olmuynca umudumu kestim mucizevi gibi bir anda geldi için tek düşündüm onu hemen doğurmak ama Varya nasl poposuna vurcm hayr niye bu kadar geç gldin diicm 😂😂😂😂
Hakikaten benziyoruz bu arada benimki de mucize gibi geldi 38 yasinda bebek işini tamamen bırakmıştım.

Oooww o zaman ben de bulamam herhalde sen bayadır bakıyorsan 😂 bize özel hastane yolları gozukuyor desene 🤣 ay deli oldum bugün daha yeni kayit açtırdım kadın doğuma ama hiç bir tane bile çıkmıyor detaylıya bakan ya bulsaydık iyi olurdu
Ah canım sorma ben bu yola bayağıdır baş koymuştum 😂😂 ama nafile 😂😂 bulsak güzel olurdu cidden ama sağlık olsun tabi özele gideriz 🤩🤩

Kızlar detaylı ultrason için perinatolojiye randevu alabilen var mı devlette? Sanırım çok zor çünkü her doktor bakmıyor parantez içinde detaylı ultrason bakilmamaktadir diye not düşülmüş. Çıkan her doktorda da aynı şey yazıyor alabilen var mı merak ettim 🌸
Ben devletle ugrasmayacagimz çok bastan savma yapiyorlar ve yapmak zorundalar o kadar yoğun ki.. ilkinde de zaten dediler ki araya adam koymazsan randevu alamazsın eşim zor bela birilerini sokmustu devlette Van genelinde bir tane vardi o da devletteydi o zaman çok zor olmuştu, şimdi özele bir doktor gelmiş 3 sene falan önce, ona gidiyorum normalde de, şimdi detaylı için 22.haftaya gün verdi ozele gitcem

Ah canım sorma ben bu yola bayağıdır baş koymuştum 😂😂 ama nafile 😂😂 bulsak güzel olurdu cidden ama sağlık olsun tabi özele gideriz 🤩🤩
Tabii canım sağlık olsun ben de bi şansımı deneyeyim demiştim 😍
Ben devletle ugrasmayacagimz çok bastan savma yapiyorlar ve yapmak zorundalar o kadar yoğun ki.. ilkinde de zaten dediler ki araya adam koymazsan randevu alamazsın eşim zor bela birilerini sokmustu devlette Van genelinde bir tane vardi o da devletteydi o zaman çok zor olmuştu, şimdi özele bir doktor gelmiş 3 sene falan önce, ona gidiyorum normalde de, şimdi detaylı için 22.haftaya gün verdi ozele gitcem
Valla her yerde tanıdığın olacak canim malesef ki durum öyle nolur yani insan gibi yapsalar. Ben de özele bakacağım gibi birkaç gün daha deneyeyim de ❤️

Duştan duşa krem yağ sürüyorum henüz kaşıntı ya da abartı büyüme yok biraz çıktı ama göbüş 😍

Mthfr a1289c homozigot
Paı1 4g/5g heterezigot
Yani pai ve mthfryi bir cok doktor takmiyor. Benim cok hassas bi gebeligim var o nedenle kullandik. Bu arada benim sagligim icim kullaniyoruz. Bu genlerdeki pihtilasma bozuklugu dusuge kalp durmasina vs sebep olmaz. Coraspin yazsinlar onu kullanin 26. Haftaya kadar. Folik asit yerine aktif folat kullanin gebelik sonuna kadar.

Doğum için yılbaşı öncesi fiyat almıştık bize güzellik yapıp o fiyatı sabitlediler. Yeni fiyatlarda doğum 60 bin olmuş bana 36 bin olarak sabitlendi çok şükür bir yerde yüzümüz güldü 🙏🏻🤲🤩💃 normalde 6. Ay itibariye sabitleme yapılabiliyordu şansımız iyi gitti 7 haftalıkken aldığımız fiyattı çünkü 😇

X