2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bütün çocuklar mı böyleymiş ya benim kız gündüz sadece 2 kere uyuyor sabah 10dan 2 ye kadar uyumaz 2de uyur 5 6 ya kadar sonra gece bazen 2ye kadar uyumaz bazen 10da uyur yarın aşıya gidicez doktora söylicem ama gece kaçta uyursa uyusun sabah 10a kadar deliksiz uyur ben gece onu uyandırır zorla emziririm

Anne sütü vermeyi genede bırakma canım en azından 1 yaşına kadar vucudunu destekliyor anne sütü sağabildiğin kadar sağ

gündüz uyumadığı vakitler nasıl oyalıyosunuz kızlar ? 40 günlükken falanda mı böyleydi
Sürekli kucağımğzda, evin içinde geziyoruz. Günlük totelde ana kucağında 20 dakika falan duruyor, oyun halısını çıkardım, arada şansımı deneyeceğim.Benimkini sabit bir yere bıraktığın zaman oturup sohbet etmen lazım, çok seviyor sohbeti , kendisinde dahil oluyor hatta sohbete. Benim ki kucağımdayken benim oturmama da kızıyor. Babamız doğumdan sonra yanımızdaydı, mesaisi başladı bugün. Ablalarımızın de okulu başladı, benim maraton başladı bundan sonra

Kuzum yenidoğanken tabi daha çok uyuyordu 1 aylıkken de öyle. 2. Ayda güncelleme geldi benim kerataya. Uykusu var sanki uyursa bir şey kaçıracak öyle huysuzlaniyor kısa kısa hep gündüz uykusu.

2 den 5-6 ya kadar uyuması ne kadar güzel canım maşallah. Benim ki gündüz 1 saat çabayla 10 dk dk uyuyor . Ikınma - Ağlama krizi - uyutma cabası - 10 dk sonra uyan döngüsündeyim her gün . Tuvalete gidemiyorum , yemek yapamıyorum , evi zaten götürüyor. bilmiyorum ne zaman geçecek geçecek mi

inşallah benimkide sohbete başlar çok istiyorum dua edin bana da 46 günlük bizimki ben de kucakta gezdiriyorum sadece öyle duruyor

Gece uykusuna uyudu canimcim 4 saatten önce uyanmaz benimki. Yenisini sagdim attım dolaba. Ya işte meme alsaydı hazır paket bozuldu mu derdi olmazdı işte. Bir sürü süt gidiyor böyle.
Valla hepimizin derdi ayrı ayrı. Senin oğlun emmiyor sagip veriyorsun. Benimki emiyor ama sütüm az sağayım diyorum 24 saatte en fazla sagdigim süt 90 cc. Daha yukarı çıkamadım. Onu da kaşık biberonla verdim şimdi memeyi de emmek istemiyor

Bu aralar benimki de emme konusunda sıkıntı çıkarıyor, kızıyor memedeyken, sütüm var ( çişli bezine göre ve geçen ay kilo alımına göre) , sonra memeyi çekiyorum bu sefer aranıyor, atak haftaları mı ne bilemedim, Rabbim emzirmek isteyenlerin sütlerini arttırsın, bebeklerede emme isteği versin inşallah. Biz sakin kalalım, bu günlerde geçecek hayırlısı ile inşallah.

Kızlar 2 aylık olduk olucaz hem meme hem mamadan devam ediyorum. Gizlerim daha az geceleri uzun uyumaya başladık şükür bir hde hala reglim olmadi sizde de aynı mı ne zaman oluruz acaba?

Bi de doğum izni bittiği zaman ne yapacağım kara kara düşünüyorum bakacak yok henüz kremler var mı böyle küçükken bakan acaba?

Gece uykusuna uyudu canimcim 4 saatten önce uyanmaz benimki. Yenisini sagdim attım dolaba. Ya işte meme alsaydı hazır paket bozuldu mu derdi olmazdı işte. Bir sürü süt gidiyor böyle.
Canım anne sütüne kolay kolay bişey olmazmış mama çok sıkıntı hemen bozuluyor ama anne sütü için yeni araştırma 10 saate kadar bile durabildiği. Buzdolabına koyduğunda yemeye başlamış olsa da hemen bakteri üretmiyomuş. Tabi ben de 4 saatten fazla tutmuyorum o şekilde başlamışsa ama çok kıymetli o süt ya

Bugün sünnet olacaktı nasıl geçti kuzum bizimki de yarın ayrıntılı anlatsana Geçmiş olsun kuzuma inşallah iyidir sacibelinde

Amin amin. Kilo alımı bizim de iyi mamayi azaltmamiza rağmen haftalık 150 gr aldı ama işte emmeye direnmesi insanı çok yoruyor

Bende istiyorum kuzucum o kadar sağabilmeyi ilk 6 ay önemli ya ek gıda öncesi olduğu için ondan öyle yazdım. Sağabildigim kadar sagacagim tabi.
Özür dilerim seni eleştirmek asla haddim değil eleştiride değil benim ki öneri sadece sizin için iyiliğiniz için öyle dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…