2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Geçecek balım sadece 2 ay sabret gaz dönemleri bitecek

kızlar. Hep giremiyroum çünkü hala hastaykm malesef… doğumdan beridir gerçekten bitmedi bh hastalıklarım
Gece uykusuna uyudu canimcim 4 saatten önce uyanmaz benimki. Yenisini sagdim attım dolaba. Ya işte meme alsaydı hazır paket bozuldu mu derdi olmazdı işte. Bir sürü süt gidiyor böyle.
Canım naçizane avaba bir emzirme danışmanından destek aldın mı hiç? Ben mastit olunca epey sraştırdım, alacaktım hatta. İnstadan öyle iyi emzirme dsnışmanları bulmuştum. Meme reddinde sanki denenebilir birkaç danışman, belki denemişsindir de.. çünkü bebe daha çok küçük, senin için yorucu oluyordur. Allah kolaylaştırsın memeyi sevdirsin inşallah miniğe
Ben de hamileyim akut vajinit olmuşum bu vajinit hpv ile ilgili değil demi korktum biraz
Yok değil. Bu yorumum, ocak ayına ait zaten. Gebeydim o zaman
Safra kesene baktirdin mi?
Baktırmadım canım sonra geçti gebeliktendir herhalde ama şu sıralar gene oluyor arada hüğ inş öyle bişe değildir
Canım benim drum dedi ki emzirme dönemi old için 1 seneye kadar regl olmayabilirmişiz
Kızlar ben 2 temmuzda normal dogum yaptım . Hala adet görmedim benim gibi olan var mı?
Ben de olmadkm,sütünüz geliyorss 1 seneye kadar olmayabilirmişiz

Kızlar biz de bu hafta 2. Ay aşılarını olcaz, hasta olunca ertelendi ama korkjyorum… ateş huzursuzluk olur diye. Sonrs da sünnet yaptırıcaz 1 hafta sonra, ğst ğste kötü mü olur

Ben doğumdan sonra regli oldum lohusa kanamasından sonra ki bende 30 gün sürdü o kanama 15 gün sonra ilk regli mi oldum

Bugün sünnet olacaktı nasıl geçti kuzum bizimki de yarın ayrıntılı anlatsana Geçmiş olsun kuzuma inşallah iyidir sacibelinde
Ay kuzum sünnet oldu bugün işlem kısa klips yöntemi ile yapıldı. İşlem sırasında aglamadi bile ben biberonla besledim ama sonrasında ağrı kesici fitil koydular ona çok ağladı. Eve geldik. Sonrasında belli araliklarla bizim de fitil koymamizi istediler zeytinyağı ile yumuşatıp popoyu öyle koydum ama yine ağladı fitil bizi daha çok yordu sünnetten. Genel anlamda aglak bir şey oldu bugün için. Doktoru akşam aradı her şey yolunda mı diye. Bu geceyi atlattıktan sonra daha iyi olacak dedi. Bakalım geceyi bekliyoruz en temizi daha da küçükken yaptırmakmiş sanki şimdi hareketli bebiş. Sarılık yüzünden beklemistik fototerapi alma ihtimaline karşı. Yarına bakalım nasıl bir gün geçireceğiz haberdar ederim

Geçmiş olsun canimcim. Danışma da denedim yalnız şöyle bir şey oldu benim bebeğimde uzamış sarılık oldu ve sarılığı uzunca bir zaman hep sınırda seyretti o yüzden bende çok zorlamak istemedim. Hatta hala sariligi düşük ama devam ediyor. Sağım beni zorlamıyor artık alıştım sanırım. Saldım yani bayağı oldu illa emsin demiyorum. Memeyi denemeye devam ediyorum. Şimdi sunnet oldu iyileşene kadar yine denemem.

Erkek bebeği olan arkadaşlar naçizane tavsiyem pipisini biraz çekip kontrol edin benim bebeğimde kireçlenme başlamıştı. Sünnet konusunda kararsızdik biz biraz yaptırmamız gerekiyormuş. Üst kısmı biraz yağlı olduğu için yapışıklık olmaması için ekstra özen gostermem gerekiyormuş hatta

Çok geçmiş olsun, kireçlenmeyi çocuk doktorunuz mu söyledi, ben ayın 23 ne çocuk cerrahisinden randevu almıştım, benim oğlumun bir böbreği geniş ve up'ında darlıktan şüphelendiler, takip altında. Sünnet iyi gelir mi bilemiyorum kimisi sünnetten sonra düzeldi falan yorumlarına denk gelmiştim, olmadı bende yaptırırım inşallah. Tez zamanda iyileşsin bebeğiniz inşallah.

Evet doktor zaten çocuk cerrahi idi, tüm kontrolleri yapıldı sünnetten birkaç saat önce yine de aile hekimine de götürdüm oğlumu. Kendi doktoru da gördü ayrıca. 3 doktor kontrol etmiş oldu yani.

Kızlar biz de bu hafta 2. Ay aşılarını olcaz, hasta olunca ertelendi ama korkjyorum… ateş huzursuzluk olur diye. Sonrs da sünnet yaptırıcaz 1 hafta sonra, ğst ğste kötü mü olur
Bizim ikinci ay aşıları da haftaya doktor öncesinde ya da sonrasında yapılmasının bir sıkıntı olmayacağını söyledi. Ertesi gün asilarini olabilir dedi ama zaten huzursuzken bebiş hemen ardına aşı saçma bence. İlk gün sıkıntı sanki bugün daha iyi benim bebeğim. Bir hafta içinde bir şeyi kalmaz bence aşılarını olur seninki de

Geçmiş olsun canım aslında evet ne kadar erken o kadar iyi ama işte şartlar her zaman el vermiyor. İnşaallah ağrısı sızısı hemen geçer

Geçmiş olsun canım aslında evet ne kadar erken o kadar iyi ama işte şartlar her zaman el vermiyor. İnşaallah ağrısı sızısı hemen geçer
Sağol kuzum şimdi daha iyiyiz ilk gece zor demişti herkes ilk birkaç saat pişman oldum desem yeri. Kendimi tokatlayacaktim pişmanlıktan çok ağladı çünkü. Ben zaten zirlak anne daha iğne olurken kendimi tutmayı beceremiyorum ağlıyorum

Yaa kıyamam çok zor gerçekten yaa insan kıyamıyor. Benim kızım haftada bir kakasını yapıyor. Yapacağı zaman bir ısınması zorlanması var ben de o zaman çok üzülüyorum

Yaa kıyamam çok zor gerçekten yaa insan kıyamıyor. Benim kızım haftada bir kakasını yapıyor. Yapacağı zaman bir ısınması zorlanması var ben de o zaman çok üzülüyorum
O geçecek zamanla kuzum ya ben gaz damlalarıni bir haftadır kullanmıyorum, faydası oldugunu da düşünmüyorum bitti yenilerini almadım. Şimdi kendi yapıyor kakasını günde en az 3 kere ama ikiniyor mu evet ikiniyor. Eskisi kadar morarana kadar mı hayır inan. Geçecek o ikinmalar çok inandım gerçekten de azaldığını düşünüyorum. Kız bebekler daha az sıklıkla kaka yapıyor sanki ama arkadaşımın kızı var o da 4 günde bir yapiyormus 4 aylık oldu

Sünneti 15 sonraya bırakın derim 2 ay aşısı her bebekte ateş yapmıyor oğlumda 3 gün ateş yaptı kızımda hiç ateş olmadı ama verem aşısı yapar dediler çocuktan çocuğa değişiyor birde en güzelini yapmışsın ne kadar erken sünnet olurlarsa o kadar güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…