2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Demek ki yaşıtlarıyla sosyalleşmeye başlaması gerekiyormuş çok şükür canım gözünaydın

süt dolması olayına ben de şahit oldum bi kaç kere pat diye dökülşyor ağzından bi de gittim doktora fizyolojik olarak da burun büyüyor değişiyor kökü vs ondan zaten çocuklarda oluyor bu hırıltılar dedi. ama işte o “korkmak” yok mu nöbet tutturuyır bana iyi olsunlards şu ilk 3 ay sağmsalim geçsin ilk etspta

Yok canimcim bende arayistayim çok zayıfladım bir de. 57 kg hamile kalmıştım inan şuan 54 kg yum
Canımben de aynıyum eridim resmen.. o yüzden de en ufak rüzgwr çarpmasında deöi gibi hata oldum 1 haftadır geömedi evde berkese bulaştı aman dikkat edin
Canım bizde de aynı… üateşik hasta diye aşırı tıkanık. Günde belki 10 kez açkyorum sf ile malesef tek yol sf imiş

Benimde aynı kıza aramızda 3 gün var sanırım neden dökülüyor anlamadım saçım birde senin bebek doyduğunu anlıyormu benim kız emdikçe emiyor görsen karnı nasıl şiş ne yapacağımı şaşırdım

Aman biberonla değil alıştırma bardağıyla felan ver biberon başa bela oluyo resmen hangi marka olursa olsun bağımlılık yapıyo çocuklarda
Başından beri kaşık biberon kullandım ben hiç normal biberon vermedim ama onda da akışı ayarlamak zor gerçekten

Serum fizyolojikle temizleme olayina alisirsan asla sorun yasamazsin her beslenme öncesi bile yapabilirsin hatta tamamini yutsa bile zarari yok

Benimkinde meme reddi var biberonla anne sütü alıyor canım bazen sağamıyorum mama veriyorum mamayı içmiyor süt olunca bir sınırı yok ne kadar versem o kadar içiyor zor yetiştiriyorum. Konu aranmasıysa gazı olan çocuk çok aranıyor o zamanları ayırt ediyoruz. Karnı da şiş dediğine göre büyük ihtimalle gazı var kuzum

Canım balensiz kullanmanı öneririm
Kuzum balen falan yok süt sagmasam sütyen de kullanmayacağım da gece üstümde kalmış penye rahat bir sutyendi üstten kalan yeri iz yapmış üzüldüm catladigi için karnımda bir tane bile çatlak yokken göğsümun çatlamasi tuhaf geldi. Normalde de catlaga müsait vücudum. Ergenlikte kalcamda olmuştu, doğum yaptım karnımda kesin olur diyordum olmadı.

Arkadaşlar 2 temmuz doğumlu benim bebeğim, ara ara çoğunlukla uyuması için yanında benim olmam gerekiyor, meme ağzında olacak( gündüz uykusu), diğer türlü uykusu çok kısa sürüyor ( 20 dakika maksimum), sizinkiler de durum nasıl?

Aynı gün dogurmusuz benimkinde meme reddi var o da biberonu ağzında tutup sırıtıyor uykusu gelince ve temas istiyor. Sonra mizmizlanmaya başlıyor kucak istiyor en son öyle uyuyakaliyor. Gündüz zaten kısa kısa uyuyorlar benimki o kadar bile uyumuyor geçen 11 dakika uyudu

Kuzum bi tezim var dene istersen anne sütü çatlakları geçiyor benim doğum sonrası çok çatlağım oldu sağarken sızdığı yerler oldu ilk tecrübesizlikle ve oralarda geçmiş çatlaklar. Denk mi geldi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…