2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
ben de bugün bunun zirvesini yaşadım ne oldu bilmiyorum ama moralim çok bozuk. gaz yapmayan mama arayışına girdim memeler boşalınca çocuk hala emmek isteyince oluşan çaresizlik çok kötü

Gece söyle dalgın yarım saat uykusu yok bugün delircem ne zaman biraz daha kolaylaşacak ne yapacağımı şaşırdım gece o kadar ağladım ki artık

Gece söyle dalgın yarım saat uykusu yok bugün delircem ne zaman biraz daha kolaylaşacak ne yapacağımı şaşırdım gece o kadar ağladım ki artık
3 ay böyle olacak sanırım, ama kendimize de iyi bakmamız lazm ben yaz sıcağında üşümeye başladım ve boğazım kızardı klimadan heralde şimdi de çocuga yetemicem diye stres yaptım. sağlıklı olsunlar da

kızlar gaz yapmayan, memnun kaldıgınız mama varsa paylaşır mısınız?
Canım bende hipps ve Aptamil var. Hipps iyi gibi ama ben çok sık icirmiyorum mama. Anca dışarı çıkacağız da süt bozulmasın diye mama alıyorum yanıma. Haftada bir anca içerse içiyor ama bir degisiklik olmadı kaka ve gaz konusunda belki az içtiği içindir. Mamaya her bebek ayrı tepki veriyor gaz damlası gibi o da. Bu arada mama acildiktan sonra 1 ay içinde tuketilmeliymis artık küçük paketler olarak satılsa keske.

Kızlar bebisin kardiyoloji kontrolünden geçmesi lazımmış randevu almaya gerek var mı sehir hastanesinde bakitayim diyorum yenidogan için randevu yok diye biliyorum bilen var mı

Kurutma makinesini çok tavsiye etmem arkadaşım bebegi öyle uyuyor diye çok fazla açmış astima sebep olmuş maalesef. Telefondan açabilirsiniz sesleri.

ben de sırf göğüsler boşaldıgında çocuk ağladığında vermek için gece 1 kere veriyim diyorum ama etrafımdakiler verme diye korkutuyo ne alaka anlamıyorım gece 1 kereden ne olacak ki . 1 ay olması da kötüymüş cidden ya pahalılar çünkü

Kurutma makinesini çok tavsiye etmem arkadaşım bebegi öyle uyuyor diye çok fazla açmış astima sebep olmuş maalesef. Telefondan açabilirsiniz sesleri.
ay hiç aklıma gelmezdi teşekkür ederm canım Allah razı olsun açmam daha gerçi dün gece açtım da ne oldu uyumadı yine hala kendi de uykusuz kendimi geçtm ona acıyorum

Canım valla biliyorsunuz ben emziremedim napayım yani olmadı artık saldım. Sütumu sağıp sagip veriyorum ama dışarıda bu sıcakta sütü nasıl saklayayim nerde isitayim. Bir isim olunca doyurup çıkarıyorum bebisi isim uzamadigi sürece mama vermiyorum. En son geçen hafta 60 cc vermişim mesela. Sık olmuyor zaten o kadarını veriyorum napayım. Bana kalsa verilmesinde bir sakınca yok.

Benim iki yegenimde anne göğsündeki bir sorundan dolayı full mama ile beslendiler. Elimizde olmayan şeyler olabilir yani. Bizim geline de akrabaları baskı kurmuş yok memelerin bozulmasin diye mi emzirmiyorsun diye. Herkes evladı için en iyisini ister bazen elde olmuyor işte. Ona da takma kimseyi dedim.

Sütünü arttıracak da bir şeyler dene istersen bu arada eminim deniyorsundur da. Varsa imkanın bebek uyudukca biraz gözünü kapatabilirsin. Uyku inanılmaz süt arttırıyor.

Defne 1 aylık oldu 15 günlükken doğum kilosuna ulaşamamıştı çok stres yapmıştım. Dr gece mama vermelisin demişti. Bende geceleri 30ml mama verdim en azından doğum kilosunu aşmamız gelişim geriliği olmaması için tabi ki verdim. Şuan kilomuz iyi çok arada yine gece süt yetmediğini düşündüğüm noktada mama veriyorum . Hiç üzme kendini sonuçta anne sütü de alıyor.
Sürekli mama ile beslenen bebelerde var. Önemli olan sağlıklı olmaları

Canm sana birsy dimi bnim kuzenim emziriyor iki hafta var aramizda direk dedi vllha bn zatn kilo aldm birde göğsüm sarkarsa deli olyrm mama veriyom

ay hiç aklıma gelmezdi teşekkür ederm canım Allah razı olsun açmam daha gerçi dün gece açtım da ne oldu uyumadı yine hala kendi de uykusuz kendimi geçtm ona acıyorum
Rica ederim canım Allah senden de razı olsun evlatlarımızı sağlıcakla hayırlısıyla büyütmeyi nasib etsin. İlk 3 ay zor benimkide özellikle akşam saatleri ağlıyor geceleri ikinip duruyor benimde içim gidiyor ama eskilere soruyorum eskiden gaz sorunu olan bebek yokmuş bizim bebeler nie böyle oluyor

Canm sana birsy dimi bnim kuzenim emziriyor iki hafta var aramizda direk dedi vllha bn zatn kilo aldm birde göğsüm sarkarsa deli olyrm mama veriyom
Gerçekten daha neye hayret edeceğim bilmiyorum. Bebeği anne sütünden göğüsleri sarkacak diye mahrum etmek kaçıncı seviye artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…