2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım bende yarına gidicem allahın izniyle galiba benim kız da kilo almamış olabilir
Suni denemeden direk sezeryan mı yapacaklar bebek aşağı inmiş mi onunla ilgili birşey dediler mi
Sağlıkla kucağına al inşalllah

Cnm ben 3 saatte bir emziriyorum 1 saat emziriyorum. Doktor bugun fazla sagdigin sutu kasik biberonla ver dedi sut var mamaya gerek yok ama kac cc ictigini gorerek vermek onemli dedi. P.tesiye kdr kilo alimi olmazsa eger mama ekstra ilave ederiz ama sut varken gerek yok dedi :) insallah seninki de guzel kilo almistir cnm

Cnm ben mama veririm de doktor sagdigim sutleri iciremedigimi soyleyince once onlari icir dedi. Bardakla icirmeyi gosterdiler bugun oyle verdim bakalim. İnşallah bir cozum olur

Valla doğum sonrası daha zormuş. Karnimizdayken karnı tok, altı temiz, gaz sorunu yokmuş ama o kadar tatlı ki bakmak bile ağrı kesici etkisi yaratıyor
Ay tabiki de oyle hamilelik logusaliga gore ne ki.. ben varya bugun uykusuzluktan doktorun odasindan bir tek bebegi alarak cikmisim. Bebegin cantasi benim canta ve oto koltugunu birakmisim. Arkamda doktor hanim kosturdu asansore binmistim. Ay siz cidden cok uykusuzsunuz bunlari biraktiniz dedi. Neyseki bebegi aldim

Biçimde öle Kizlar bugün 4 kez biraya girdim yorum yapcktm birşey soracaktım o kadar uykusuz ve yorucu bir gün geçirdim ki her seferinde unutm ne soracağımi geri gldi gaz sorunumuz huyduzlugumuz kızlar siz bu karın üstü aktiviteleri yapyormysunz bn başladım artk

İlk dogumda ben de direk eski halimden bile daha az kiloya dusmustum. Bir de sut alerjisi olunca uflesen ucacak duruma gelmistim. Bunda biraz yas da var. Süreç uzuyor

Güzel haberlerle gel canım sen de inşallah
Suniye doktorum sıcak bakmıyor canım daha doğrusu garanti vermiyor sonrasında yine sezaryene dönersin dedi. Bebek aşağı da inmemiş açılmam da yok. Amiin canım inşallah hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza

Canım 3 saat fazla değil mi sarılıkta var diyorsun doktor mu öyle söyledi ?

Allah işini rast getirsin inşallah canım
Amin hepimiz

Bir dizi vardı the letdown diye sen öyle deyince oradaki kadın geldi gözümün önüne o bebeği de unutuyordu

İlk dogumda ben de direk eski halimden bile daha az kiloya dusmustum. Bir de sut alerjisi olunca uflesen ucacak duruma gelmistim. Bunda biraz yas da var. Süreç uzuyor
Kuzum ben 35 yaşındayım ya. İlk gebeliğimdi gerçi ama yapım hep inceydi yani. Hiç şöyle etli butlu olmadim

Ben de bi kan tahlili yaptırıcam yarın. Kesin dip yaptı tüm değerler:) vallahi zormuş çok lohusalık

Geveleri 3 saatte bir, gündüz 2 diyeniliyorum ben de
Bana ünite kan vermişlerdi doğumdan sonra canım düşmüştü degerlerim. Beyaz kan da verdiler. Demir ilacına da devam ediyorum

Merhabalar arkadaşlar sütüm yetiyor mu yetmiyor mu bilmiyorum doğumumum 5 günü 70 ml süt çıktı. Sizlerin sütü nasil artırmak için neler yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…