2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Çok merak etim kız nasl olyo ki belki bnimiki de öle herşeyi unutm icin normal geliyordur

İyi akşamlar kızlar. Bebeğimin gazı var sanırım kıvranıp duruyor masajlar vs yapıyorum duş sonrası yağla masajlarla destekliyorum ancak rahatlamadi tam olarak. Benim içmem gereken yada bebisin gazını alacak önerileriniz var mı?

Çok şükür bende doğurdum ama doğumdan sonra çok fena iki basurum çıktı nypıcam bilmiyorum var bir bildiği olan

Gaz bizde de sorun biogaia önerdi doktorumuz onu kullaniyoruz ama hala aynı. Hatta çok fazla gaz damlası var her bebeğe farklı marka iyi gelebiliyor dedi. Eşim bugün farklı bir damla almış onu da deneyeceğim. Masaj falan da yapıyorum ama ikiniyor sürekli yavrum.

Aynen kuyruk sokumu ağrısı çok oturunca oluyor
Canım hangi şekilde doğum yaparsak yapalım emzirirken bebeği kucağımiza alırken dikkat etmemiz gerekiyor bu da ekstra baskı yaratıyor bence belde ve kalçada o yüzden de ağrı oluyormuş. Kullanmıyorsanız en azından o gerilimi azaltması için emzirme yastığı kullanabilirsiniz. Sırtı ağrıyan da çok malum dikis vs derken dikkat etmek gerekiyor.
Bende sezaryen oldum doğum yaptığım günün ertesi gününden beri hızlı kalkıp yattığımi farkettim bugün karın bölgemde hafif ağrı vardı kesin o yüzden oldu

O ıkınıp sıkıldıkça ben nefes alamıyorum resmen acaba yediklerimden mi oldu dedim neredeyse soğuk hiçbir şey yemedim yine sonuç aynı bizimde doktor kontrolümüze daha var ama öne cekicem mecbur. O zaman gitmisken birden fazla marka isteyeyim ona göre sırayla alıp hangisi iyi geliyor diye bakayım. Doktorumuz uzakta sürekli bebisle yolculuk zor oluyor. İnşallah yeni damla çok iyi gelir size

Bahsettim damls o bize şükür çok iyi gldi ya

İnşallah doktor bir damla versin zaten
probiyotik var damlaların içinde yağ ile birlikte. Hemen hemen hepsi aynı gibi canım. İnşallah senin bebise de şifa olsun gaz sancısı yetişkin için bile zor yavrularımız napsin ,
Bahsettim damls o bize şükür çok iyi gldi ya
Bize faydası olmadı kuzum valla hala gaz sorunumuz devam ediyor çok düzenli de kullandık yani saati saatine verdik ama bakalım eşim bir damla daha araştırmış sipariş etmiş ondan şifa buluruz. Senin bebise iyi gelen damla buymuş demek ki sen devam et canım. Doktor damla işi şans gibi bişi dedi.

İnşallah gelen iyi glir size canm

Ay cok sevindim kacinci gunden sonra dondu cnm. Benim bu sag sol tarafta yumru oluyor dis tarafta yani 5. Gun bugun dogumun
Valla benim iki hafta sürdü canım. Şuanda da böyle varis gibi süt kanallarını hissediyorum elimle ama yumrular geçti. Sağım yapmak iyi geldi bana hani sagdikca süt daha da artmadı yani. Vücut bir zaman sonra dengesini buluyor. Benim mastit bayağı kötüydü 40 derece ateşlenme mi dersin memenin durduk yere ağrıması mi dersin. Sıcak duşta açıp saginca ve sagmaya devam edince geçti şükür

Şükür cnm cidden . Benimde kolum havaya kalkmiyordu sabah baktim nokta nokta morarmis memenin cevresi fln sicak ve sagimla bir tik iyilesiyor :)

Benimde kızımda olmamıştı oğlanda oldu bende korktum tırnaksızlık sendromu da varmış çünkü bakındım da doktora sordum hayır çıkacak tırnakları var hiç yok değil dedi unutmazsam foto atarım sana

Yok yok canım gömülü tırnaklar hepsi gömülüydü sadece bsşparmsklar kaldı şimdi inşallah onlarda çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…