2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar sezeryandan sonra hemen geliyor mu süt ? Bir de anne sütüne yakın katkısız mama öneriniz var mı ya süt gelmezse diye çok korkuyorum da.

Kızlar sezeryandan sonra hemen geliyor mu süt ? Bir de anne sütüne yakın katkısız mama öneriniz var mı ya süt gelmezse diye çok korkuyorum da.
Benim geldi ama yetersiz geldi canım damla damla. Öyle olunca bebeğimde de memeye karşı bir soğuma bir isteksizlik oldu. Mamayı da hastanede verdiler canım Aptamil ya da sma mama oluyor bizde genellikle dedi hemşire. Doğduğu günün akşamına mecburen mama verdiler ben eve geçince meme denemelerine devam ettim. Sagip veriyorum da kendi sütümü bir yandan eve geldiğimizden beri hiç mama içmedi diyebilirim. Sütün gelecektir hiç şimdilik mama düşünme canım

Ben artık kendimden korkuyorum ya 3.30da uyandı 7de uyudu gece bir kalktım eşim gelmiş saat 9 bebek kucağımda otururken uyuyakalmışım bebeğe birşey olucak diye korkuyorum ya 😓
Bende ondan korkuyorum esim alıyor kucağına bakıyorum gözler kapanacak gibi. Allah korusun ne olur ne olmaz yatağında ağlaması daha iyi yani 🙂

Benim geldi ama yetersiz geldi canım damla damla. Öyle olunca bebeğimde de memeye karşı bir soğuma bir isteksizlik oldu. Mamayı da hastanede verdiler canım Aptamil ya da sma mama oluyor bizde genellikle dedi hemşire. Doğduğu günün akşamına mecburen mama verdiler ben eve geçince meme denemelerine devam ettim. Sagip veriyorum da kendi sütümü bir yandan eve geldiğimizden beri hiç mama içmedi diyebilirim. Sütün gelecektir hiç şimdilik mama düşünme canım
Tamam canim sağol valla ona taktim ben de ya süt gelmezse diye korkuyorum insallah hemen gelir 🙏🏻

Bende ondan korkuyorum esim alıyor kucağına bakıyorum gözler kapanacak gibi. Allah korusun ne olur ne olmaz yatağında ağlaması daha iyi yani 🙂
Kız ben uykusuzluktan oğluma sarılıyorum zannedip kızla koltukta uyuya kaldım bir sefer kendime gelince bebeği yerine koyup napıcam ben bu duruma diye içerlendim annem gitti o olsaydı çağır beni demişti kaç sefer çağırırdım valla

Kuzum kac kg doğurmuştu
2660 doğdu 2540 çıktı hastahaneden şekeri tansiyonu yüksek olunca birde entübe olunca damar yolu ile veya ağızdan hortum salmışlar öyle beslemişler ilk 10gün böyle sonrasında 20 gün içinde 3.100 gr oldu şimdi şu 2 haftada 3.770 gr olmuş çok şükür zayıftı balım erken doğduğu içinde gelişimi 1 ay geriden geliyor 34.5 te doğdu ya salı günü bir daha tartılacak artık aşısı dahil bütün doktor işlerini hastahane bakacak

Yok kuzum ya. Yari kırkı ancak cikarabildik biz😀 21 günlük su an. Simdiye kadar iyiydi sakindik uyuyorduk ama hem uyaniklik suresi artti hem de ufaktan gaz sorunlari basladi gibi. Kucakta gezdirin beni diyor😀 seninki ne durumda büyüdü toparlandi mi minik kus. Kac kilo oldu?
Canım sen de mi 28 haziranda doğurdun

Kız ben uykusuzluktan oğluma sarılıyorum zannedip kızla koltukta uyuya kaldım bir sefer kendime gelince bebeği yerine koyup napıcam ben bu duruma diye içerlendim annem gitti o olsaydı çağır beni demişti kaç sefer çağırırdım valla
Ay kuzum dikkat et bebek yani ne olur ne olmaz ben beşiğine koyuyorum hep agliyor koyunca dün hele resmen sabrım sinandi uyutup uyutup durdugum bebeğim besige koyunca hep huysuzlandi. Abartmıyorum üst üste belki 15 kere😅 ay yenidogan zor ya derdini de anlatamiyorlar asiri üzülüyorum

Sut hemen gelmiyor. Ben makineyle getirdim. Hastane de dogar dogmaz hem emzirmeye calistim hem sagmaya basladim. İlk gelen sari sutu de ki cok az geliyor şırıngayla cekip ağzına akittik. O sut cok değerli cunku kacirmamak lazim İkinci gun artik makineye gerek bile kalmadi kendisi gelmeye basladi

Ayyy süper haber eşin girecekse 🙏🥰 çok güzel olacak her şey. 🙏

Ben hastaneden de doktorlardan ve tüm ameliyathane ekibinden çok memnun kaldım çok endişeli girmiştim ama içeri girer girmez eğlence başladı desem yeri 😅 fotolarla da kalbimi caldilar 🙏🥰
Hangi hastane ve doktor acaba İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz yerler varsa mutlu olurum ☺️

Arkadaslar tek tek alintiliyamadim hepinize teşekkür ediyorum. cok şükür iyi gecti operasyon. Kombine oldum korktugum gibi olmadi o ana sahit olmak guzeldi. Fakat suan bayağı agrim başladı. Dikis ve gaz agrisi sanirim. Birde bir bacagim hala uyusuk açılmadı. Hepinizi kucakliyorum sevgiler

X