2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım sana şey sorcam, eğer kendi gelmezse suni sancı mı isteyeceksin yoksa direkt sezeryan mı diyeceksin? Düşündün mü? Malum suni ile de inmiyormuş bazen, ve sancı çektikten sonra sezeryana dönülüyormuş. Gece uyuyamadım bunu düşündüm

sacibelinde kuzum cok uzuldum ya mastit cok zor bisey, atesli falan bayagi da agir geciriyorsun anladgm kadaryla. Insallah hemen toplarsin. Sagim falan da cok zor ama zor kismi cozmussun

Ben bunda yasamadim ama ilk kizimda yasamistim. Simdi ucu delikli gogus kapaklarindan kapatiyorum. Gogus pediyle beraber. Emzirirken diger meme de uyarildigi icin cok sut geliyor. Meme ucu rahat olunca sut ordan akiyor pede. Dogrudan pedle kapatsam ya akmiyor ya da az aktığı icin hemen sertlesiyor. Senin de aklinda olsun

Canım ben yurt dışındayım buradaki doktorlar sezeryan taraftarı değiller en son çare olarak sezeryan diyorlar suni sancıya razıyım gerek olursa

Benim karnımda hiç aşağı inmemişti canım. 39+6da sancılar başladı 40+0 da doğdu. Tamamem kendi belirliyor valla sen hiç stres yapma

Valla öyle oldu hızlı aksın serum bebeğim var dedim bende hemşireye. Hala da iyilesmedim suan 39 derece yine atesim inşallah geçecek kuzum parol aliyorum uzaniyorum mesela su içinde kalmış uyanıyorum

Evet kuzum aynen dediğin gibi mesela duşa giriyorum iki memeden birden akmaya başlıyor, bebişi de emzirmeye uğraşıyorum bir yandan ya da sağim yaptığımda diğer memeden aşırı süt akıyor. Süt yapan hiçbir şey yiyip içmiyorum artık mahvoldum. 1.5 saat geçiyor geçmiyor sağım yapmam gerekiyor. Çok yoruldum çok

Allah kolaylık versin canım. Az olması da dert çok olması da

Hiperlaktasyon mu var? Bende de hem mastit hem de hiperlaktasyon var.. düğümleri de çözemedim hemüz malesef iki memde birden oldu. Biri biraz daha iyi oldu ama öteki fena durumda. Bebek emiyor mu peki? Hiperlaktasyondan dolayı ben çok zor tuttıruyorum memeyi. Eğer hiperlaktasyon varsa sağdıkça daha fazla gelir ve tazyiği artarmış. Ben sadece emzzirmeden önce 2-3 dk sağotorum artık bilginiz olsun

Ben sezaryen oldum sütüm doğum sonrası çok az geldi bebiş memeyi tutamadı ve mecburen o gün mama verdik. Eve geldik sütü sagayim dedim ondan beri aşırı süt geliyor valla. Buzluğa atmaya başladım hatta. Üç gün önce sağ meme dediğin gibi oldu düğüm düğüm el değmiyordu. Duşa girdim sıcak suyun altında ağlaya ağlaya masajla actim. Şuan o düğümler yok gibi ama 3 saat sagmasam olacakmış gibi tekrar. Bebiş silikon uçla zorlarsam emiyor biraz emziriyorum ama genelde biberon malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…