2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Trasfer gününü sayıyor muyuz ben de de ağrı sızı yok ama çok sinriliyim ve gerginim eskilere gidiyorum sinirleniyorum herşey batıyor bana.bughb
Transfer günü sayılmıyor ben de bı agresiflik bi değişik ruh hali 🤒 sigara içiyordum normalde transferden sonra içmedigim için ara ara yokluyor beni ona bağlıyorum bilemiyorum sizde de öyle mi 😕

Transfer günü sayılmıyor ben de bı agresiflik bi değişik ruh hali 🤒 sigara içiyordum normalde transferden sonra içmedigim için ara ara yokluyor beni ona bağlıyorum bilemiyorum sizde de öyle mi 😕
Resmen beni tarif ettin bende içmiyorum trasferden sonra ve ayrı sınırlı ve saçma sapan dugusal

Tatlışcımm❤ 2 döllenmiş güzel dedi şimdilik şimdi tatil ya şu iki gün ona takıldım ne olcak haber verirler mi acaba?
Haber verirler kuşum sen onu sıkıntı etme. Dedin mi sordun mu bir daha arayacak mısınız diye hadi bakalım inşallah onlar senin evladın olacak inanıyorum🤲🏻❤️

Tmmdir cnm o zaman benim 2 günüm gel tezkere gel tezkeree🤲😂😂
İlk günler zor geçiyor çok iyi anlıyorum hepimiz birbirimizi anlıyoruz ay evin içinde duvarlarla konuştum işte şu kadar gün kaldı biliyor musunuz sevgili koridor sence pozitif mi diye diye yürüdüm evin içinde hahahhaja şimdi son gecem. Hala akıl sağlığımı korumaya çalışıyorum hahdjjsk

Kuzum haber geldi 3 taneden 2 si döllenmiş bugün istediğimiz görüntüde dedi yarın allah kerim 😇birde pazar günü haber verirler mi acaba pazartesi de 15 temmuz yine tatil haber gelmez se ne yapıcam meraktan onu düşünüyorum 🤔
Yaaa çok sevindim canım 🥰 2 side yola son sürat devam eder 5.güne kadar umarım. Gelir gelir genelde merkezler resmi tatillerin çoğunda açık oluyor. Bayramın üçüncü günü falan açıktı bizim merkez.

X