2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Olur kuzum yaparız tabiki

O iş bende

Buralardayım kız maşallah ben hızınıza yetişemiyorum ki
Ysaaa selam beybi kaybolma buralarda ol bak heyecan dorukta söyleyelim mi transfer tarihi, test tarihi. Ben başlatıyorum. Transfer tarihim 4 Temmuz, test tarihim 14 Temmuz

Ay bunu şimdi gördüm hemen atıyorum

Ben attım ay çok heyecanlı

5. gün embriyosu, dondurulmuş, tek yumurta, 1 temmuz transfer. 11 temmuz test tarihi

3.gun embriyosu
Çift embriyo
11 temmuz transfer
23 temmuz test tarihi

5.gün embriyosu
Dondurulmuş
Tek
03.07.2024
13.07.2024

Hanimlar aranız da Ankara Tolga Ecemiş Hocaya giden var mı? 1 hafta sonra adetle birlikte başlayacağız. Yorumlarını okumak isterim. İnşallah hepimiz pozitifleri görürüz.

merhaba ben tolga hocanın hastasıyım , ilk deneme başka yerde negatifle sonuclanınca nisan ayında tolga hoca ile yeni sürece başladık
haftaya transfer olacağım , çok yorum yazmıyorum sormak istediğin bişey olursa mesaj atabilirsin

Öyle tabi mesajlar biraz umut oldu. İnşallah ben de idrarında çıkmayanlardandırım

Yok daha yapmam bir gün kaldı zaten cuma günü test vericem . Artık bundan sonrası hayırlısı olsun hakkımızda
Canım moralini bozma 3 temmuzda bende transfer oldum 16 test günüm zaten sana erken tarih vermişlerdi kanda anca çıkar teste düşmez değer azsa stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…