2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Haziranda transfer olup temmuzda ogrenenler hangi gruba dahil oluyo :)

Aynen bende trabzonda yaptirdim 40 bin opu 9 bin dondurma 37 bin opu oncesi igneler tuttu. Donmus 2. Transfer icin 18 bin odedim transfer ilaclatida 3-5bin felan tuttu. Buyuk sehirlere gore bizimki azmis.
Aa yakın sayılırız inşallah olumlu sonuç alırız… diğerlerine göre daha az da olsa yine de bu ekonomide çok yüksek fiyatlar. Yani bunca maddi manevi zorluktan sonra doğal yolla hamile kalmak ne kadar büyük bi lüksmüş dedim

Canım benim geçen sefer kanda 45 geldiğinde testte o kadar silikti ki, bir önceki gün yapsam kesinlikle çıkmazdı. Sende erken yaptın.

Testler erken gebelik testi değildi değil mi ?
Evet canım biri erken gebelik testi diğeri kaset test. Normal zamana göre bugünle beraber 4 gün var aslında daha ama hayırlısı. İnşallah sağlıklı bir şekilde yükselir

Gerçekten öyle ya. Normal hamile kalanları ne kadar şanslısınız bunun farkında mısınız diye sarsmak istiyorum. O yüzden diğerleri bizi anlamıyolar. Ne kadar zor bir süreç olduğunu. Maddi manevi ne kadar yorduğunu

Çalıştığım yerde bi arkadaş denediği ilk ay hamile kaldı ve gebeliği boyunca yediğine içtiğine hiç bi şeye dikkat etmedi. Başka bi arkadaş ceviz vs yesen çok iyi gelir bebeğe dedi. O da “yok ya ne yesem büyür bi şekilde diye düşünüyorum” diye cevap verdi kesinlikle onu bi sarsmak istemiştim

Dondurulmus 1 tane 4a kalite transfer gunu hala bekliyorum

İşte acaba öyle mi düşünmek lazım bilmiyorum ki. Lisede sigara paketinde sigara içmek çocuk sahibi olmanızı engeller resmini görmüştüm. O kadar korkmuştum ki arkadaşlarım fosur fosur sigara içerken ben paketini elime almaktan imtina ederdim.

Sonuç hepsi doğurdu ben hariç. Bir şeyi ne kadar çok istersen onunla sınanıyormuşsun bu kadar çok istemek en büyük hatam oldu belki de.

Ama sonunda anne olduğumuzda kıymetini en çok biz bileceğiz doğru zaman ve doğru embriyo bizi bekliyor inşallah

Kalkıp yemek yapıyormusunuz yoksa hep yatıyomusunuz ay napıyonuz ben merak ediyorum mesela yemek yaptım biraz önce düşermiki

Bu yazının her noktasına katılıyorum her…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…