2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ben Samsun’da Medical parkta tedavi görüyorum. Burda gördüğüm rakamlara göre çok daha uygun. Mesela transfer oldum 6 gün önce 16.500 ödedik sanırım ya da 16.800. Ben kasımda başladım daha 1 yıl olmadı. Başladığımda tedavi ücreti olarak genel tedavi ve opu için 31bin verdik. Şu an 45bin olmuş. Ama burda okuduğum fiyatlar aşırı yüksek bizim ödediklerimizden. Henüz pozitif göremedim 2. Transferimi oldum ama en şimdiye kadar memnunum yıllardır bu işi yapıyorlar civardan gelen de çok var. Yakınsanız düşünebilirsiniz bence

Bekleyeceğim test yapınca muallakta kalmaktan korkuyorum pişman olurum diye korkuyorum o yüzden bekleyeceğim
En doğrusunu yapıyosun. Yoksa insan kafayı yiyo sakın evde falanda yapma sanki ikinci çizgiyi görünce noluyo belki kimyasal hiç yapma bravo tebrik ediyorum

Ben de aynıyım çok sancılı ağrılı adetlerim olmaz. Transfer sonrası 2. Ve 3. Günler benim de ayaklarım üşüdü çorap giymiştim ama bununla alakalı olduğunu düşünmedim hava serindi sanki bilmiyorum sonra düzeldim. İnşallah güzel haberler alırız

En doğrusunu yapıyosun. Yoksa insan kafayı yiyo sakın evde falanda yapma sanki ikinci çizgiyi görünce noluyo belki kimyasal hiç yapma bravo tebrik ediyorum
Evet öyle, yapmayınca en azından umudum oluyor son ana kadar. İnşallah pozitifleri görürüz teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…