2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar ben de temmuz adetimi bekliyorum, sonra doktora gideceğim. Bahsettiğiniz ilaçları verecek muhtemelen. Sonra rahim kalınlığı için mi bekliyoruz? Yoksa hemen transfer oluyor mu?
Bende hala adeti bekliyorum transfer icin. Once bakio ona gore ilaclar vericeklermis. Kalinligi kontrol edicekler sonrada transfer insallah

Ben 18 kasımda olmuştum opu 23 ünde adet oldum benim bayağı erken gelmişti ondan önceki adetim 10 kasımda bitmişti düşünün yani 4aa kaliteydi benim de embriyom tutundu çok şükür
Allahim darisi benim basima ya ne yediniz ne ictiniz nasil yattiniz kalktiniz anlatsaniz biraz

İnşallah ya bu idrar testleri travmam oldu artık yemin ederim bir de niye yaptıysam sanki. İki gün kaldı şurda
Kuzum ya tamam artık kendini suçlama. Unut o testleri ve önüne bak. Hiç belli olmaz. Deli gibi su içiyoruz şuan idrar testlerinin hiçbir güvenilirliği yok.

Allahim darisi benim basima ya ne yediniz ne ictiniz nasil yattiniz kalktiniz anlatsaniz biraz
Valla öyle çok aman aman yemek konusunda şey yapmadım kabak çekirdeği yemiştim biraz onun dışında normal yemek yedim sabah kahvaltısı da normal yaptım çok şükür pozitif oldu 5.5 aylık olduk şimdi mide yanmasından hiçbirşeyi keyif alarak yiyemiyorum çok kötü geçiyor hamileliğim 8 haftadan beri mide yanmam var bulantılarım geçti çok şükür 4.5 aydan sonra şu an bir tek aç olduğum zaman bulantım oluyor yeyince hemen geçiyor ama yanma çok zor geçiyor buz sokasım var mideme öyle yani sıcaklar çok kötü bunaltıyor vallahi zor her türlüsü benim bitane daha embriyom donduruldu ama sanmıyorum ikinci çocuğu yapacağımı o kadar zordu

Kuzum ya tamam artık kendini suçlama. Unut o testleri ve önüne bak. Hiç belli olmaz. Deli gibi su içiyoruz şuan idrar testlerinin hiçbir güvenilirliği yok.
Öyle tabi mesajlar biraz umut oldu. İnşallah ben de idrarında çıkmayanlardandırım
Ah bacım ya keşke yapmasaydın desem bir işe yaramaz seni üzmekten başka. Bekle test gününe kadar yapma bundan sonra. Hiç belli olmaz tamam mı üzme kendini
Yok daha yapmam bir gün kaldı zaten cuma günü test vericem . Artık bundan sonrası hayırlısı olsun hakkımızda

Öyle tabi mesajlar biraz umut oldu. İnşallah ben de idrarında çıkmayanlardandırım

Yok daha yapmam bir gün kaldı zaten cuma günü test vericem . Artık bundan sonrası hayırlısı olsun hakkımızda
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım benim pozitifleri görelim Allahın izniyle

2 yıldır uğraşıyoruz 2 olumsuz aşılama var. Bu ilk tüp bebek denemesi. İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin ya amin
İnşallah ilkinde olumluyu bulursunuz ben pazar günü sabahtan gitmeyi düşünüyorum. Birlikte güzel haberleri yazacağız buraya inşallah

Hanimlar aranız da Ankara Tolga Ecemiş Hocaya giden var mı? 1 hafta sonra adetle birlikte başlayacağız. Yorumlarını okumak isterim. İnşallah hepimiz pozitifleri görürüz.

Yaa olsun tutunsunda hepsine raziyim. Sabirsizlikla transferi bekliyorum allah nasip eder insallah

İnşallah ilkinde olumluyu bulursunuz ben pazar günü sabahtan gitmeyi düşünüyorum. Birlikte güzel haberleri yazacağız buraya inşallah
İnşallah güzel haberleri beraber yazalım buraya. Ben de bir aksilik olmazsa sabahtan veririm kan inşallah

Hanımlar birde liste mi yapsak acaba? @Morlale8❤ tatlım ne dersin? Kaçıncı gün embriyosu,transfer tarihi, sonuç gibi?
Olur kuzum yaparız tabiki
Ya sen benim içini okuyorsun ha. Bugün aklımdan geçti. Böyle bir şey neden yok acaba yapılsa mı dedim. Bence harika olur
O iş bende
Anaammm ben hiç görmedim o arkadaşımızı bir başlara bakayım bakalım
Buralardayım kız maşallah ben hızınıza yetişemiyorum ki

Evet kızlar listenin başında takip tablomuz olacak mesela örnek verecek olursak kaçıncı gün embiyosu dondurulmuş mu yoksa taze transfer mi tek yumurta mı çift yumurta mı trasfer tarihimiz ve test günümüz olacak şekilde hazırlayacam bana transfer olan arkadaşlar özelden durumlarını atsın
Kaçıncı gün embiyosu
Dondurulmuş mu yoksa taze transfer mi
Tek yumurta mı çift yumurta mı
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…