2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar transfer tarihi ve test tarihi belli olanlarıda listeye ekliyecem tarihi belli olan özelden atsın bana burdan atmayın liste kayıyor arada kalabilir takip edemem burdan yazanları

Benimde 15 aslında test günüm resmi tatil old. İçin 16 dendi canım bende acilde denicem bakalım 15.de Allah hepimizin yüzünü güldürsün hepimiz aynı anda sevinelim ve hamiş olalım
Amin inşallah canım Allahım bekleyişlerimizin sonunu güzel eylesin inşallah

Hayırlı olsun canım bende 2 gün e başlayacağım tüp bebek tedavisine ilaçlar a adetini bekliyorum. Bende ücretli olacağım devlette 100 kusur çıkardılar nerdeyse özellerle bir tiyati. Yinede devlette yaptıracağım doktorumdan memnunim

canım 3. deneme devlet neden karşılamıyor ben bilmiyordum biraz açıklar mısın?

Canım benim kimyasal olmuştu.
Ondan sonra reglim geç geldi adet söktürücü ile olabildim.
Senin dongum bozuldu mu bilmiyorum. Rahmin durumuna göre doktor karar verir buna.

Dönmüş embriyon var mıydı ?
Canım. Bir tane donmuş var. Ama bebeğin genetik sonucu geldi. Trizomi 16 dediler. Pgt li olacakmış tekrar yaptırdığmızda. Adet düzenim normale döndü sanki. Ama kararsızım her şeyde. Doktor konusunda bile. Değiştirsem mi, aynı doktorları mı ilerlesem. Bir de başka doktora gözüktüm. Histeroskopi önerdi.

Yaaa şu an şu mesajınızı görmek o kadar iyi geldi ki anlatamam. Ağlıyorum mutluluktan teşekkür ederim yazdığınız için
Canım benim geçen sefer kanda 45 geldiğinde testte o kadar silikti ki, bir önceki gün yapsam kesinlikle çıkmazdı. Sende erken yaptın.

Testler erken gebelik testi değildi değil mi ?

Canım histeroskopi hangi durumlarda yapılıyor bilmiyorum. Sanırım rahimde bir sıkıntı varsa yapiliyor.

Canım doktor konusunda güvenin varsa aynı doktordan devam et, çünkü biliyor ne durumda olduğunu. Sil baştan hikayeni başka doktorun anlamasi da zaman alacak.

Bu süreçte önemli olan rahmin kalınlaşması, sağlıklı kaliteli embriyo ve nasip.

Tabi doktorda ilgili güvenini sarsacak birşey olduysa değiştir.

5. Gün embriyosu
Dondurulmuş transfer
Çift yumurta, 3. Deneme
7 temmuz transfer tarihi
17 temmuz test tarihi

Canım. Ben de aynı doktorla devam edeyim diyorum. Farklı şehirin de zorlukları var. Kendi doktoruma diyeceğim histeroskopi yapar mı , lazım mı? Senin transfer gerçekleşti mi?

Aynen bende trabzonda yaptirdim 40 bin opu 9 bin dondurma 37 bin opu oncesi igneler tuttu. Donmus 2. Transfer icin 18 bin odedim transfer ilaclatida 3-5bin felan tuttu. Buyuk sehirlere gore bizimki azmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…