2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Olur kuzum yaparız tabiki 🤩

O iş bende 🤭

Buralardayım kız maşallah ben hızınıza yetişemiyorum ki🤣🤣
Ysaaa selam beybi kaybolma buralarda ol bak heyecan dorukta😁😁😁 söyleyelim mi transfer tarihi, test tarihi. Ben başlatıyorum. Transfer tarihim 4 Temmuz, test tarihim 14 Temmuz 😍

Evet kızlar listenin başında takip tablomuz olacak mesela örnek verecek olursak kaçıncı gün embiyosu dondurulmuş mu yoksa taze transfer mi tek yumurta mı çift yumurta mı trasfer tarihimiz ve test günümüz olacak şekilde hazırlayacam bana transfer olan arkadaşlar özelden durumlarını atsın🤗
Kaçıncı gün embiyosu
Dondurulmuş mu yoksa taze transfer mi
Tek yumurta mı çift yumurta mı
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen 👈
Ay bunu şimdi gördüm hemen atıyorum

Evet kızlar listenin başında takip tablomuz olacak mesela örnek verecek olursak kaçıncı gün embiyosu dondurulmuş mu yoksa taze transfer mi tek yumurta mı çift yumurta mı trasfer tarihimiz ve test günümüz olacak şekilde hazırlayacam bana transfer olan arkadaşlar özelden durumlarını atsın🤗
Kaçıncı gün embiyosu
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen 👈
Ben attım ay çok heyecanlı🥰

Kaçıncı gün embiyosu
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen 👈
5. gün embriyosu, dondurulmuş, tek yumurta, 1 temmuz transfer. 11 temmuz test tarihi

Kaçıncı gün embiyosu
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen 👈
3.gun embriyosu
Çift embriyo
11 temmuz transfer
23 temmuz test tarihi 🌸🌸🥹

Kaçıncı gün embiyosu
Trasfer tarihi
Test tarihi
Bu şekil atın lütfen 👈
5.gün embriyosu
Dondurulmuş
Tek
03.07.2024
13.07.2024 🤲🏻

Hanimlar aranız da Ankara Tolga Ecemiş Hocaya giden var mı? 1 hafta sonra adetle birlikte başlayacağız. Yorumlarını okumak isterim. İnşallah hepimiz pozitifleri görürüz.🤲🌺

merhaba ben tolga hocanın hastasıyım , ilk deneme başka yerde negatifle sonuclanınca nisan ayında tolga hoca ile yeni sürece başladık
haftaya transfer olacağım , çok yorum yazmıyorum sormak istediğin bişey olursa mesaj atabilirsin

Öyle tabi mesajlar biraz umut oldu. İnşallah ben de idrarında çıkmayanlardandırım 🥲

Yok daha yapmam bir gün kaldı zaten cuma günü test vericem . Artık bundan sonrası hayırlısı olsun hakkımızda 🥲
Canım moralini bozma 3 temmuzda bende transfer oldum 16 test günüm zaten sana erken tarih vermişlerdi kanda anca çıkar teste düşmez değer azsa stres yapma ❤️

X