2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben 5.gün taze transfer oldum 19 günde bütün tedavim tamamlandı. Geriye embriyomda kalmadı malesef .Beni 2 günde bir muayeneye çağırmıştı orda zorlandık biz eşim sürekli izin almak zorunda kaldı. Rahim filmini öncesinde çektirmişm herşeyim hazır gitmişti oraya zaten

Son düzenleme:
Kızlar günaydın bugün 8. Günüm yine test yaptım kapı gibi negatif üzülerek söylüyorum aranıza 1 negatif eklendiiiii inşallah sizler güzel haberler almaya devam edersiniz

Zeytin yağı içtim azcık bol sıvı tüketiyorum zaten hoşaf falan Rabbim yardım etsin herkese
Evet İzmir de oldum Dokuz Eylül Ünv de
Sen ?
Kuru kayısı ye o baya etkili ben de ilk 2 gün hiç lavabo ya çıkamadım ama kayısıyı günde 5 6 tane yiyorum çok iyi geldi
Malum zorlanmamak gerek

Bu çarşamba günü mü kontrol benim de bu çarşamba saat kaçta sizin ki

Bırakma canım namazını oturarak kıl ben kıldım

Kızlar bugün transferin 10.günü 4 şubatta 2 adet 4.gün embriyosu olmuştu 2 gün önce kanda 160 çıkmıştı Şuan arttıysa daha kırmızı olması gerekmezmiydi yaEki Görüntüle 3385698
Kanda pozitif gormussunuz idrar testi yaparak neden kafanizi bulandiriyorsunuz ki 2 gün önce kan vermissiniz bugün de aynı merkeze kan verin degerinizin iki kati artıp artmadigini takip edin. İdrar testiyle işiniz olmaz artık . Hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…