2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım çok şanslıymışsın maşallah bende 3 tane yollamıştım üçü de transfer edilemez gelmişti ne hayal kırıklığıydı nasibimizde ne zaman vars aynen o zamanı bekliyoruz doğru diyorsun kuzum inşallah bu kez hayırlı bir zamandır zira benim yaşım geçiyor 😂
inşallah bu sefer olsun rabbim görsün bizi bu topikteki herkes mutlu olsun inşallah :)🙏

Zeytin yağı içtim azcık bol sıvı tüketiyorum zaten hoşaf falan 😅 Rabbim yardım etsin herkese🤲🏼
Evet İzmir de oldum Dokuz Eylül Ünv de
Sen ?
Evet dr bana da kabız olmaman lazım ve bol su iç dedi dikkat ediyorum .
Topikte peşpeşe pozitif haberler geliyor 🧿 bizde katılırız inşallah 🤗
Bende kocaelide özel konak hastanesinde yaptırdım

Evet dr bana da kabız olmaman lazım ve bol su iç dedi dikkat ediyorum .
Topikte peşpeşe pozitif haberler geliyor 🧿 bizde katılırız inşallah 🤗
Bende kocaelide özel konak hastanesinde yaptırdım
Hayırlısı olsun inşallah aynı gün kan verip haberleşeceğiz😍 çok heyecanlı 🥲

Bu arada bu sitede de çok yeniyim Topik nedir tam olarak😅😅😅?

Kızlar transfer sonrası belirtiler yuzde 90 ilaçların yan etkisi. Rahmin kalınlaşması için bir çok ilaç alıyoruz, hormin aliniyorm bazılarında yan etki hissediliyor bazıları hissetmiyor. Hisseden de hissetmeyen de telaşa düşmesin. Hamilelik belirtisi değil hiçbiri malesef. Rahme tutunması b-hgc nin kayda değer bir şekilde yükselmesi 10. Günden sonra oluyor. O günden sonra da zaten gebelik olup olmadigi öğreniliyor.

Bugün çok az oldu sol tarafta .ama çokta kendimi dinlemek istemiyorum 😢
Şişkinlik var bende biraz 😅 3 gündür ful yatıyorum
Kuzum biraz yürüyüş yapmalısın hep yatma kan dolaşımın hızlansın ben 2. Gün hafif yürüyüşlere başladım 600 metre kadarcık

Kızlar transfer sonrası belirtiler yuzde 90 ilaçların yan etkisi. Rahmin kalınlaşması için bir çok ilaç alıyoruz, hormin aliniyorm bazılarında yan etki hissediliyor bazıları hissetmiyor. Hisseden de hissetmeyen de telaşa düşmesin. Hamilelik belirtisi değil hiçbiri malesef. Rahme tutunması b-hgc nin kayda değer bir şekilde yükselmesi 10. Günden sonra oluyor. O günden sonra da zaten gebelik olup olmadigi öğreniliyor.
Kasık ağrısı da mı iğnenin etkisi? olmasın ya 😀

Kızlar elinizi karnınıza koyup allahümme ya mübdiü çekin bol bol rabbim ol der oluverir onun yanında çok Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.Allahın planı bizimkinden güzeldir bunu unutmayın
Baktım da şimdi anlamına gerçekten bu esma çok faydalı olacaktır inşallah. El Mübdi esması Allahu Tealanın yoktan var eden bir yaratan olduğu anlamına gelmektedir. El Mübdi esması Allahu Tealanın mahlukatı ilk defa yarattığı ve benzersiz olarak yarattığı anlamına gelmektedir

X