2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben Bahçeşehir tarafında oturuyorum canım. Evet o doktoru biliyorum yani instagramdan, başarılı bir doktora benziyor enerjisi de güzel gibi görünüyor incelemiştim baya bi çok yoğun demişlerdi sadece mavi kalp veriyor değil mi gebe kalanlara 😀 inşallah bir mavi kalp te sen alacaksın belki iki mavi kalp alırsın 🧿🧿🧿
Aynen o inşallah ama tek ambriyo transfer edildi zannetmem ordan iki çıksın belkide olmaz ama yinede sağlıklı olsun tek olsun inşallah 🙏♥️

Nerde oturuyorsun şişli dedinde İstanbul'da msn ben Altunizade de umut bahceci de tedavi gördüm Mehmet Raşit Asaoğlu nerdeyse bilmeyen yok herhalde çok iyi bir doktor inşallah başka denemeye gerek kalmaz biran önce paylaşırsın bizimle yakınız herhalde seninle ondan söyledim ☺️♥️
Bende başta orası ile görüştüm kübra hanım ile ama sonra klinikten sürekli arayınca gitmekten vazgeçtim. Aslında olacağı zaman heryerde oluyor, nasip kısmet. İlaçlar aynı süreç aynı .

Bende başta orası ile görüştüm kübra hanım ile ama sonra klinikten sürekli arayınca gitmekten vazgeçtim. Aslında olacağı zaman heryerde oluyor, nasip kısmet. İlaçlar aynı süreç aynı .
Evet cidden çok arıyorlar benim aile hekimim 5 sene önce önermişti orayı oda bahçeci ailesinden o zaman aklımda yoktu tüp bebek denemek o yüzden salmistim kendimi zamana bırakmıştım covid vs herşey üst üste gelince iyice boşvermistim ama yıllar sonra oraya nasip oldu gitmek şükür elhamdülillah çok da memnun kaldım 😊

İnşallah, şu 29 ocaktaki ovitralle olmasaydı şuan çok sevinçliydim ama kusmet belkide vardır
Benim de 30 ocakta ve benim de asla elim varmıyor test yapmaya zira eskiden femara kullanıp çatlatma iğnesi olduğumda biliyorum etkisi vücudumdan 11. Gün bile gitmemişti beta salgılatıyor vücuda etkisi tamamen gidince 14. Gün yap canım yani yarın ♥️♥️

Evet cidden çok arıyorlar benim aile hekimim 5 sene önce önermişti orayı oda bahçeci ailesinden o zaman aklımda yoktu tüp bebek denemek o yüzden salmistim kendimi zamana bırakmıştım covid vs herşey üst üste gelince iyice boşvermistim ama yıllar sonra oraya nasip oldu gitmek şükür elhamdülillah çok da memnun kaldım 😊
Ablamda oraya gitmişti memnun kalmıştı. Sürekli aramaları beni bezdirdi en son bukadar çok aradıpınız için gelmeyeceğim çok sıkıldım başka merkez ile devam edicem demiştim. Aradan 4 ay geçti yine aradılar diğer merkez ile süreç nasıl gidiyor, buraya gelmeyi düşünürmüsğnğz diye

Ablamda oraya gitmişti memnun kalmıştı. Sürekli aramaları beni bezdirdi en son bukadar çok aradıpınız için gelmeyeceğim çok sıkıldım başka merkez ile devam edicem demiştim. Aradan 4 ay geçti yine aradılar diğer merkez ile süreç nasıl gidiyor, buraya gelmeyi düşünürmüsğnğz diye
Ahaha unutmamişlar demekki onlarda iyi biliyor işlerini 😂😂 ama olsun hakkını veriyorlar valla 😁

Ayy pesss okadar da aranır mı yahu 😂😂😂 bende olsam senim gibi yapardım yetooo diye ben

eşimde sperm hızı bir tık düşük ondan olabilir dedi ama biz istemedik direkt tüp yapalım dedik
Herşey takdiri ilahi ol derse oldurur inşallah peşpeşe herkes müjdeli haberi verir burda. Ne amaliyatindan söz etti bende 5 sene önce iki amaliyat geçirdim ama temiz çıktı ilk gittigim bı hastanede hsg cekilmiştim doktor hatası yüzünden boş yere amaliyat oldum ama neyseki bir sknti çıkmadı sukurler olsun

Lilakahve Lilakahve S semraitmc canlar benim bahsettiğim genetik test bizden kan alınarak yapılan test değil embriyolar oluştuktan sonra biyopsi alınıp yapılan pgt testi. Soyağacında kalıtsal hastalıklara rastlanan ve yaşı 35 üzeri olanların embriyolorına yapılan bir test. Tekrarlayan başarısız tüp bebek tedavilerinde yapılıyor genelde ve tek embriyo testi 295-350 dolar arasında değişiyor. Alllah yaptırmak zorunda bırakmasın kimseyi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Yok canım ondan yapılmadı bana

Lilakahve Lilakahve S semraitmc canlar benim bahsettiğim genetik test bizden kan alınarak yapılan test değil embriyolar oluştuktan sonra biyopsi alınıp yapılan pgt testi. Soyağacında kalıtsal hastalıklara rastlanan ve yaşı 35 üzeri olanların embriyolorına yapılan bir test. Tekrarlayan başarısız tüp bebek tedavilerinde yapılıyor genelde ve tek embriyo testi 295-350 dolar arasında değişiyor. Alllah yaptırmak zorunda bırakmasın kimseyi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Ben yaptırdım üç embriyo ya ve kalan embriyolar içinde biyopsi yapıldı 41 bin falan gitmişti üçü de sağlıklı geldi ikisini transfer ettirdim.yaşım 32 ilk iki deneyiyim olumsuz oldu doktor genetik yapcaz dedi direk. Karyotip kan pıhtılaşma hepsini yaptırdık sıkıntı çıkmadı.bazen hersey normalken olmuyor nasip kısmet bu işler hepimizin bir zamanı var bence onu bekliyoruz.

Bu da benim testim. 6 subat 2 adet 5. Gun embriyosu.
30 ocak igne oldugum icin o nedenle de cikmis olabilir. Tutmus diyebilmem icin koyulasma gormem lazim.bu testi ilk kez kullaniyorum.
Senin için Daha bence yapıpta canını sıkma benim 5 şubat transfer 5 gün çift embriyo kan testi 14 şubat erken test bile yapmadım

Ben yaptırdım üç embriyo ya ve kalan embriyolar içinde biyopsi yapıldı 41 bin falan gitmişti üçü de sağlıklı geldi ikisini transfer ettirdim.yaşım 32 ilk iki deneyiyim olumsuz oldu doktor genetik yapcaz dedi direk. Karyotip kan pıhtılaşma hepsini yaptırdık sıkıntı çıkmadı.bazen hersey normalken olmuyor nasip kısmet bu işler hepimizin bir zamanı var bence onu bekliyoruz.
Canım çok şanslıymışsın maşallah bende 3 tane yollamıştım üçü de transfer edilemez gelmişti ne hayal kırıklığıydı nasibimizde ne zaman vars aynen o zamanı bekliyoruz doğru diyorsun kuzum inşallah bu kez hayırlı bir zamandır zira benim yaşım geçiyor 😂

X