2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun çok sevindim bunu bu kadar kısa aralıkla ve farklı marka bir testle yorumlayamazsınız sakin olun ve üzülmeyin sakın :) kimyasal ihtimali her zaman var o ayrı bir konu ama bu testle bu sonuca varmanız için hiç bir sebep yok sağlıkla kucağınıza almanız dileği ile :) bir de testi transfer günü dahil mi 5. Gün yaptınız? :)

Test yapmadin mi.. sanki yapcaktin yanlis mi hatirliyorum. Ben de hic agri yok.. hic olmadi da zaten. 2. Gun hafif 5 dk bisey oldu ama.uyduruyor olabilirm
Kuzum test yapmadım hiç içimden gelmiyor yapmak seni bekliyorum valla billa off ağrım yok kesildi bugün bütün eve girişesim var hatta

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için testi transfer günü hariç 5. Günde yaptım

Hayırlı olsun gözün aydın inşallah sağlıkla ilerler darısı bizlerin başına artık

bu beni o kadar yıpratıyor ki kilo takıntım vardı hiçbir zaman zayıf olamadım. şimdi zayıflıgu birak eskş halimle kalsam iyiydi. eşimin dedigi gibi dolma gibi oldum
Bende opu öncesi iğneleri kullanırken biran da şiştim 58 kg iken 65 kg oldum 5 gün içinde. Ohss de olmuş olabilirim yorumlarda okuduğum kadarıyla ohss olunca ani kilo artışı oluyormuş sonra zamanla geçti şimdi yine 63 oldum şaka gibi

Canım çok erken yapmışsın. Yani sen 4.gününde negatif görmüş oldun gibi bi şey. Çünkü benim de 5.gün embriyosu ve 4.günüm bugün. Test yaptım negatif. Ama ben hiç senin gibi düşünmüyorum. Sakın moral bozma ben hiç moral bozmadım

Ah canım maşallah çok sevindim hayırla devam etsin inşallah katlanarak artsın betan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…