2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben ilk 4 gün 1 tane sonrakı 3 gün 2 tane bugünden itibaren de 3 tame kullanacagım. herkeste ayni yan etki olmuyor demek ki. oyşe olmayı tercih ederdim🤓bir de her gün gectikce kilo alıyorum sanki psikolojim o kadar bozuldu ki anlatamam
Bak kilo konusunda hem fikiriz 😂 şiştim bacım valla ya poğaça gibi puf puf oldu her yanım 😁😁

Screenshot_20240210-131910.png
kizlar usteki 2 testi 5. Gün akşam yaptım , en alttaki 6.gun sabah 2. İdrarla yaptım az önce farklı bir markayla daha yaptım onda çok silik çıktı fazla su icmistim ondan mı acaba kimyasal olur diye çok tedirginim şuan

Eki Görüntüle 3384972 kizlar usteki 2 testi 5. Gün akşam yaptım , en alttaki 6.gun sabah 2. İdrarla yaptım az önce farklı bir markayla daha yaptım onda çok silik çıktı fazla su icmistim ondan mı acaba kimyasal olur diye çok tedirginim şuan
Sabah ilk idrarla yap daha net çıkar canım.
Çizgi görünüyor inşallah sağlıkla artar 🥹😍
Evet fazla su idrarı seyreltiyor

Eki Görüntüle 3384972 kizlar usteki 2 testi 5. Gün akşam yaptım , en alttaki 6.gun sabah 2. İdrarla yaptım az önce farklı bir markayla daha yaptım onda çok silik çıktı fazla su icmistim ondan mı acaba kimyasal olur diye çok tedirginim şuan
Farkli zamanlarda farkli testlerle yaptigin icin karsilastirma yapmak yaniltir canim.. ayni testle sabah ilk idrarla yapinca koyulugu anlayabiliriz. Yani icini ferah tut..ki acilma yok. Hayirli olsun simdiden 🌸

Farkli zamanlarda farkli testlerle yaptigin icin karsilastirma yapmak yaniltir canim.. ayni testle sabah ilk idrarla yapinca koyulugu anlayabiliriz. Yani icini ferah tut..ki acilma yok. Hayirli olsun simdiden 🌸
Farklı bir marka ile yapıp çok silik çıkınca tedirgin oldum yarın sabah tekrar yapayım , teşekkürler 🙏

X