2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım pozitif sonucunu da yazmayı nasip etsin rabbim🙏🏻❤️
Canım senin testinin çift çizgi olmasına çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah 🥰 bu süreçte neler yaptın nelere dikkat ettin merak ediyorum bende inşallah pazartesi test yapıcam 8. Günümde hemde o gün 5. Yıl dönümümüz inşallah güzel bir haber almak nasip olur 🤍 birde kızlar benim hiç akıntım yok transferden beri normal mi normalde normal düzeyde akıntısı olan bir insanım ama 1 haftadır hiç akıntım olmuyor ve başka herhangi bir belirtimde yok pazartesi yapıcağım testin sonucunu merakla bekliyorum

Çok zor ya yani çok uğraşmadım açıkçası ama ilk deneme bile çok ağır geldi bana rabbim emeklerimizi boşa cikartmasin inşallah
Bana surec zor gelmedi yani opu biraz narkoz falan olduğu için germisti ama ben daha sancılı bi surec sanıyordum bence en zoru olmazsa tekrar tekrar yapmak ve maddi olarak bunu karşılama boyutu 1 kere oldu bitti olsa misss

Canım senin testinin çift çizgi olmasına çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah 🥰 bu süreçte neler yaptın nelere dikkat ettin merak ediyorum bende inşallah pazartesi test yapıcam 8. Günümde hemde o gün 5. Yıl dönümümüz inşallah güzel bir haber almak nasip olur 🤍 birde kızlar benim hiç akıntım yok transferden beri normal mi normalde normal düzeyde akıntısı olan bir insanım ama 1 haftadır hiç akıntım olmuyor ve başka herhangi bir belirtimde yok pazartesi yapıcağım testin sonucunu merakla bekliyorum
fitil zaten değişik şekilde çıktığı için ben akıntıyı anlayamıyorum

Hahah aynı benn ulan o fitilin ne saçma bi formu plastik gibi iç çamaşır i ayrı batırıyor , wc den kalkiyoorum ayri parcalari kalmis testi bile yapacağım idrarda içinde onlardan dolu 🤦‍♀️ her yerdeler

Ben fitil kullanmıyorum ama progrstan dex ve oksapar verdi birde günde 3 defa duphaston içiyorum. Vitamin olarak redostim verdi, 2 defa redostim içiyorum. Bazılarına serum takılıyormuş ama bana hiç takmadılar. Acıbadem de yaptıyorum ben

Ben fitil kullanmıyorum ama progrstan dex ve oksapar verdi birde günde 3 defa duphaston içiyorum. Vitamin olarak redostim verdi, 2 defa redostim içiyorum. Bazılarına serum takılıyormuş ama bana hiç takmadılar. Acıbadem de yaptıyorum ben
serum nedir . gebelik desteklemek için mi. gebelik aşısı bize de önerdiler. biz istemedik. iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum.
ınanmıyorum onlara.
Zaten birsürü para verıyoruz. eger arttırıcı etkısı varsa neden tedavıye dahıl edılmıyor.
etkısı yoksa neden pazarlıyolar :KK43:

serum nedir . gebelik desteklemek için mi. gebelik aşısı bize de önerdiler. biz istemedik. iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum.
ınanmıyorum onlara.
Zaten birsürü para verıyoruz. eger arttırıcı etkısı varsa neden tedavıye dahıl edılmıyor.
etkısı yoksa neden pazarlıyolar :KK43:
Hiçbilmiyorum nasıl biley olduğunu bende burda okudum. Beyaz serum falan yazmışlar

X