2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben cok zorlanmaya başladım kilodan mı bilmiyorum dün 1 saatlık yola gittim arabayla koltugu yatırarak dönüşte aglayacaktım sırtımın agrısından. sabah uyanıyorum ayaklarımı yere basınca ayak tabanımdan tepeme kadar tüm kemiklerim agrıyor. sürekli uzanmak istiyorum. bi saat normal oturamıyorum. hiç nazlı da degilim 4-5 aylıkken tek basıma ev topladım, tasındım, temizledim, yerleştim. hiç bu kadar zorlanmamıştım ama şimdi cok zorlanıyorum. normal mi tek ben mi yasıyorum🥹
Normal bendede aynı durum var bir aydır yüzüğümu takmıyorum parmaklarım şişiyor ayaklar hele sabah kalkinca el ayakların şişmesini anlıyorum ama dudaklarım sanki dolgu yapılmış gibi şişiyor😂 çok uykuluyum ama uyuyamıyorum Allah'tan geçen gün deli gücü geldide kalkıp bütün evimi derinlemesine temizledim biraz içim rahatladı keşke o deli gücü hergun gelse 😁😄

Normal bendede aynı durum var bir aydır yüzüğümu takmıyorum parmaklarım şişiyor ayaklar hele sabah kalkinca el ayakların şişmesini anlıyorum ama dudaklarım sanki dolgu yapılmış gibi şişiyor😂 çok uykuluyum ama uyuyamıyorum Allah'tan geçen gün deli gücü geldide kalkıp bütün evimi derinlemesine temizledim biraz içim rahatladı keşke o deli gücü hergun gelse 😁😄
dudak kısmına güldüm 😂😂 keşke keşke benim sabrım gelmezdi kirli evde oturmaya şimdi günlerdir ev süpürülmeyi bekliyor. korkuyorum doğumdan sonra bebeğime bakacak gücüm olacak mı diye insallah gecicidir normale doneriz🙏🏻

dudak kısmına güldüm 😂😂 keşke keşke benim sabrım gelmezdi kirli evde oturmaya şimdi günlerdir ev süpürülmeyi bekliyor. korkuyorum doğumdan sonra bebeğime bakacak gücüm olacak mı diye insallah gecicidir normale doneriz🙏🏻
İnşallah ya valla bazan uyuyamıyorum diye aglayasim geliyor sinirlerim bozuluyo

Kızlar bizde 32 haftalık olduk şükür çarşamba günü ilk nst ama bildiğiniz benim sancılarım var enterasan bi seklde
Bendede oluyor gaz sancısı gibi birkaç kez şiddetli bir şekilde gaz sancısı çektim doktoruma danıştım normal dedi gaz sancısı hissiyatini veriyormuş ve hatta gaz çıkarınca rahatlıyor bildiğin gaz sancısı ama doktorum yalancı sancı dedi buna oylemidir bilmiyorum da ilk tecrübe bunlar ikinci gebeliği olan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilirlermi ♥️☺️

ben cok zorlanmaya başladım kilodan mı bilmiyorum dün 1 saatlık yola gittim arabayla koltugu yatırarak dönüşte aglayacaktım sırtımın agrısından. sabah uyanıyorum ayaklarımı yere basınca ayak tabanımdan tepeme kadar tüm kemiklerim agrıyor. sürekli uzanmak istiyorum. bi saat normal oturamıyorum. hiç nazlı da degilim 4-5 aylıkken tek basıma ev topladım, tasındım, temizledim, yerleştim. hiç bu kadar zorlanmamıştım ama şimdi cok zorlanıyorum. normal mi tek ben mi yasıyorum🥹
Al benden de o kadar bende çok ağırlaştım yattığım yerden kalkmak istemiyorum hiç her yerim şişti ve daha 30. Haftadayım millet nasıl 37. Haftaya kadar çalışıyor şaşırıyorum açıkçası
İmkan verilse şimdiden işe gitmicem seviyem o yani 🙈

Kızlar benim de dün geceden beri karnımda sertleşme oluyor adet olacakmışım gibi bi his oluyor bazen de daha 31 haftalığız var mı böyle şeyler yaşayan

Al benden de o kadar bende çok ağırlaştım yattığım yerden kalkmak istemiyorum hiç her yerim şişti ve daha 30. Haftadayım millet nasıl 37. Haftaya kadar çalışıyor şaşırıyorum açıkçası
İmkan verilse şimdiden işe gitmicem seviyem o yani 🙈
ayy ne olacak halimiz gercekten bu kadar zor beklemiyordum. 38 numara giyerdim 40 olmuyor şuan şaka gibi. tabi ki onemli olan bebegimin sağlıklı olması ama bu kadar erken bu halde olmak normal mı acaba ve şimdiden boyleysek doğıma kadar ne oluruz. balon gibi yuvarlanırız heralde ödemden😂

Selam kızlar ben ilk nst mi geçtiğimiz cuma oldum, doktor herşey normal dedi. Bende 33. Haftadayım şişliklerim ara ara oluyor benim de ama sizin bahsettiğiniz kadar değil sabah uyandığımda ellerimde oluyor o da gün içerisinde geçiyor. Az bir zamanımız kaldı inşallah sağlıkla atlatırız hepimiz🙏🏻

Birde bebişin herşeyini aldık ama bebek arabası ve puset kaldı bir türlü karar veremedim hafif ve bagajda yer kaplamayan ne tavsiye edersiniz

Günaydın grupta bir hareket olmuş :) ben de 31+6 . rapor alıcam 37 ye kadar calısmak ıcın. sonrasında ıznımden gıtmesın. ucretsız ızın bıtınce donecegım cunku.. artık daha cok para lazım :)

ben de agrı sızı, şişme yok (cok su ıcıyorum bu arada. 4-5 lt kesın var ustunu sayamıyorum)
benım hamılelıgımin zor gecen yanı ilk 5 ay bulantıydı sonrası cok sukur ıyıyım.

Birde bebişin herşeyini aldık ama bebek arabası ve puset kaldı bir türlü karar veremedim hafif ve bagajda yer kaplamayan ne tavsiye edersiniz
Ben komple çocuk odası aldım üstünde beşiği puseti bebek arabası var ama bebek arabası katlansada biraz kaba bişey o yüzden bunu tavsiye etmem biraz araştır e ebebekte güzel arabalar var

Selam kızlar ben ilk nst mi geçtiğimiz cuma oldum, doktor herşey normal dedi. Bende 33. Haftadayım şişliklerim ara ara oluyor benim de ama sizin bahsettiğiniz kadar değil sabah uyandığımda ellerimde oluyor o da gün içerisinde geçiyor. Az bir zamanımız kaldı inşallah sağlıkla atlatırız hepimiz🙏🏻
Yani 32. Hafta ilk NST degilmi. Ben daha girmedim NST ye birkacgundur diş ağrısı çekiyorum bugün hem doktoruma onay raporu almaya gittim hemde dişçiye çekilmesi lazm dedi ama apse olduğu için B grubundan antibiyotik verdi sizce zararı olurmu

Yani 32. Hafta ilk NST degilmi. Ben daha girmedim NST ye birkacgundur diş ağrısı çekiyorum bugün hem doktoruma onay raporu almaya gittim hemde dişçiye çekilmesi lazm dedi ama apse olduğu için B grubundan antibiyotik verdi sizce zararı olurmu
olmaz canım olsa vermezler.ben 26 haftalıkken çektirdim

Evet 32. Haftada ilk nst oluyor. Antibiyotik bende kullanmıştım ama diş için değil kadın doğum doktoruna danış bence canım.

olmaz canım olsa vermezler.ben 26 haftalıkken çektirdim
Antibiyotik ten sonra doktor gel çekelim dedi ağrım devam ederse mecbur cekicem ama geçerse ağrım doğumdan sonraya birakicam inşallah geçer ya anestezi kullanmak istemiyorum her ihtimale karşı tedirgin olurum

X