2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun canm rabbimin vardır bildiği ne söylersem teselli etmez zor bir durum inşallah bı dahakine sağlıklı bir gebelik olur ve sağ salim kucağına alırsın 🙏🤲
Amin inşallah çok sagolun. Evet maalesef hicbirsey teselli etmiyor Rabbim kimseye yaşatmasın isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin🤲

Canım çok geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın bunu senin durumun aynısı yakın arkadaşın başına geldi oda tüp yapmıştı ikizlere gebeydi 5.5 aylıkken ikisinide kaybetti dualarım sizlerle
Sağol canım Allah razı olsun Rabbim hayırlısını versin. Sende sagsalim kucagina alırsın inşallah. Isteyen bekleyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Allah'm

Benim 16.haftada tüm iğne ve ilaçları biriktirdi sadece vitamin kullanıyorum bu kadar uzun zamandır iğneler devamsa Allah yardımcınız olsun gercekten ben 4 ayda mahvolmuşum sabah akşam iğneler hep gobekten😔
Evet ben hala devam ediyorum ama neye dayanarak devam ettiğimi de bilmiyorum herhangibir test tahlil bir şey yok 36 ya kadar kullanırsın dedi oksaparı mesela. Progestan falan erken bırakmıştım ama 3. Ayda bitti onlar. Şu an oksapar ve multivitamin kullanıyorum

Hanımlar iyi akşamlar tekrar soracağım ama oksapar hala kullanıyor musunuz
merhaba canım. ben tüp bebek doktorumu bıraktım tasındıgım için. en son 2 günde 1 e düşürmüştü. hala o şekilde devam ediyorum. takipli oldugum doktorum da boyle devam et dedi şimdilik boylr devam ediyorum. genelde 32. haftada bırakılıyor diye biliyorum

Tek belirti gögüs hassasiyeti vardı. Sevmediğim yiyecekler bile hoş gelmeye başlaması sanırım psikolojik ancak pozitifi görmüş oldum bunlarla. Bence belirti aramak yersiz oluyor çünkü herkeste olmuyor . Mesala ben öyle aman aman bişey olmamıştı
Merhaba 6.gun embriyonuzun kalitesi neydi? Saglikla kucaginiza alin insallah🫶🏼

Merhaba kızlar 31+ 3 olduk şükürler olsun kucaklarimiza almamıza inşallah az bı zaman kaldı. Sizde ne var ne yok NST ye başlayan oldumu 😃♥️

Merhaba kızlar 31+ 3 olduk şükürler olsun kucaklarimiza almamıza inşallah az bı zaman kaldı. Sizde ne var ne yok NST ye başlayan oldumu 😃♥️
maşallah🧿benim daha küçük 29 oldu bugun. 30 ları gorsem rahatlayacagım sanki az kalmış gibi gelecek o zaman. 😅 32 den sonra başlanıyor normal nst ye doktordan doktora da değişiyor galiba

Arada çok bişey yok sayılı gün tez geçer derler inşallah sağlıkla gelirler ☺️😇
ben cok zorlanmaya başladım kilodan mı bilmiyorum dün 1 saatlık yola gittim arabayla koltugu yatırarak dönüşte aglayacaktım sırtımın agrısından. sabah uyanıyorum ayaklarımı yere basınca ayak tabanımdan tepeme kadar tüm kemiklerim agrıyor. sürekli uzanmak istiyorum. bi saat normal oturamıyorum. hiç nazlı da degilim 4-5 aylıkken tek basıma ev topladım, tasındım, temizledim, yerleştim. hiç bu kadar zorlanmamıştım ama şimdi cok zorlanıyorum. normal mi tek ben mi yasıyorum🥹

X