2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba, Cinsel ilişki serbest bıraktı mı doktorunuz?
Birde doguma ilgili bişey dedi mi tüp bebek diye cok titizleniyor benim Dr. Sezeryan öneriyor ama vne normal dogum istiyorum

Kızlar merhaba, Cinsel ilişki serbest bıraktı mı doktorunuz?
Birde doguma ilgili bişey dedi mi tüp bebek diye cok titizleniyor benim Dr. Sezeryan öneriyor ama vne normal dogum istiyorum
bana başından beri serbest kanama yoksa sıkıntı yok demişti ilişki için
doğumu kararlaştırmak için erken değil mi yaa
kimse tüp bebek diye özel ilgi göstermedi bana
tüp bebek doktorum kalbi duyduktan sonra artık normal gebelerden farkın yok demişti hep o mottoyla ilerledim ben açıkcası kadın doğum doktorumda o şekilde davranıyor sizinki ilginç geldi

bi de kızlar alışveriş başladı mı neler aldınız markaları ne
benim ilk olacak Allah izin verirse başlamalımıyım erken mi aceba ya da nerden başlamalıyım ne zaman
değişik sorular var kafamda :))

Kızlar merhaba.
18. Haftamdayım. Kasık ağrılarım ve arada regl olacakmışım gibi ağrılarım oluyor. Normal sanırım değil mi?
Canım benim de belimde ara ara hamileliğin başından beri regl olacakmışım gibi ağrı oluyor 20.haftamdayım. hatta geçen doktora söyledim normal dedi ama idrar testi baktı belki enfeksiyon vardır diye. Enfeksiyon çıkmadı

Merhaba kızlar hareket durumunuz nedir benim şuan 21+1 çok bişey hissetmiyorum açıkçası yarın detaylı randevum var bakalım bebeğim yüzünü gösterecek mi. Sizler yaptiniz mi detaylı ultrason yada yapacak olanlar varmı herkese sağlıklı gebelikler

bi de kızlar alışveriş başladı mı neler aldınız markaları ne
benim ilk olacak Allah izin verirse başlamalımıyım erken mi aceba ya da nerden başlamalıyım ne zaman
değişik sorular var kafamda :))
Ben şuan alışveriş düşünmüyorum ama aklımda bir sürü şey var 6.ayım dolunca alışverişe başlamayı düşünüyorum ilk alacagim da çocuk odasi sonra yavaş yavaş tatlı ıvır zıvırlara gecicem, insallah hepimizin kavuşması dileğiyle

Bende 21+0 bende çok hafif hissediyorum bazen de hiç hissetmiyorum.bizimde detaylı ultrason 14 Haziran cuma günü

bende dün detaylı çektirdim çok şükür sağlıklı bi kızım var
bende yüzünü net göremedim pozisyonu mükemmeldi ama kordonu yüzünün ortasından geçiyordu

bende dün detaylı çektirdim çok şükür sağlıklı bi kızım var
bende yüzünü net göremedim pozisyonu mükemmeldi ama kordonu yüzünün ortasından geçiyordu
Yaa çok güzel maşallah ama zaten genelde yüzlerini saklıyorlar dün detaylı ultrason başından sonuna kadar yüzünü saklamadi en son renklide foto çekileceğimiz zaman bir türlü elini yüzünden çekmedi artık bayramdan sonra tekrar bakicaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…