2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba tüm hamis anneler
Son durumlar nasıl, 21 haftalık olduk bugün haftaya cuma 22 artı 1 de detayli ultrosona gideceğim İstanbul Recep Has. Giden var mı nasıl geçiyor gebelik. Ben çok kilo aldım ve çalışıyorum ayak bileklerim çok sis ama başka birsey yok şükür midem vesaire atlattık o zamanları çok şükür ve en güzeli hissediyorum hareketlerini dışarıdan da bakınca hareket ettiğinde belli oluyor

Çok üzgünüm gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum ikiz miydiler bende 21 haftadayım üzmezsem sizi sebep neydi aceba ben de çok endişelendim şimdi
Evet ikizlerdi bir kız bir erkek hersey yolundaydi crp değerim 15 çıkmıştı ama doktor antibiyotik verdi oda düşmemiş bayramda suyum geldi bebek kanala girmis rahim açılmış. Rahim uzunluğu iyi dedi perinatoloji doktoru ama kurtaramadik enfeksiyon zor düştü 4 gün hastanede kaldim simdi tekrar hamile kalirsam ki hemen istemiyorum nasup tabiki ama serklaj yapilacak önlemler alinacak dün yoğun kanamayla yine acile geldim yatışım yapildi bana oldu diye size de olacak diye bisey yok siz stres yapmayin doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin ve mutlaka crp degerinize baktirin doktor bakmasaydi ben yüksek olduğunu anlamamistim bile ne ates ne halsizlik ne agri hicbirseyim yoktu.

Yani benim enfeksiyon hala var 20 çıkmıştı crp hatta ben idrar yaparken hafif şey hissediyorum deyince doktorum bunu kullanabilirsin demişti ama enfeksiyon hemen hemen her gebede oluyor ve geçmiyor kolay kolay da yani sırf enfeksiyondan dolayı düşük olması çok ilginç

Benim de boğazım acıyor doktora gittim boğazıma baktı antibiyotik yazdı. Ama ben kullanmadım ilaç kullanmak zararlı diye. Şimdi endişelendim kullanmamakla hata mı ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…