2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

cok cok saolun iyi ki varsınız kızlar. o kadar cok şey kafamda kuruyorum ki az da olsa rahatladım.inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucagımıza alırız tum bu stresleri unutur gideriz
Benim de 2 gundur bulantim azaldi..bilmiyorum nedendir..randevuma daha cok var.
Zaten surekli yatiyorum bi degisik ruh halindeyim.

Benim de 2 gundur bulantim azaldi..bilmiyorum nedendir..randevuma daha cok var.
Zaten surekli yatiyorum bi degisik ruh halindeyim.
inşallah normaldir canım. şuan varlığını hissedecegimiz tek şey belirtiler oldugundan onlar da da azalma yok olma olunca direkt kötü düşünüyoruzaynen ben de iş için erken uyanıyorum diye mi bu durumdan mı bilmiyorum iftardan 1 saat sonra gözlerim kapanıyor

Kızlar herkese hayırlı ramazanlar ben Kasım ayında dondurulmuş embriyo denedim malesef olumsuz oldu şimdi Allah nasip kısmet ederse bu ay bidaha gideceğiz Bahçeçi Ankara düşünüyoruz ama Bahçeçi ye giden arkadaşlarımdan bilgi almak istiyorum Ankara’da önereceğiniz erkek faktörlü daha iyi bi doktor önerisi olan varsa açığım

Selam iş yoğunluğundan bayadır giremedim. Transfer için estrofeme başlamıştım biliyorsunuz kontrolde doktorum 1 tane polip gördü tam da gün ayarlayacaktık ki maalesef transfer iptal oldu. ilaçlardan dolayı olabiliyormuş polip o yüzden 14 martta histeroskopi oldum ve 22 martta tekrar adet oldum doktorum tekrar estrofeme başladı. Şuan beklemedeyim 1 nisan kontrolüm var inşallah bir problem çıkmaz ve nisan başı transferimi hayırlısı ile olurum. Yazışmaları kaçırdım sizin test sonucunuz ne oldu acacaba (kahveseverkedi91).

Kızlar selam, progestanı bırakan varmı aranızda. Benim doktorum 10. Hafta bitiminde bırakabilirsin dedi. 2 gündür kullanmıyorum, birde dün fetal dna taraması ve kan uyuşmazlığı için kan verdim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz varmı aranızda fetal dna yaptırmayı düşünen?

kan uyuşmazlığı için kacıncı haftada ne kanı veriyorsunuz acaba

Dr Cem akarsu ile görüşmenizi öneririm. Muhteşem bir Dr. inanılmaz ilgili ve odağı tamamen sizsiniz.

7. Haftada kalanları kullanıp bırakmamı söyledi Dr ve kalanları kullanıp bıraktım. Galiba ultrasondaki bebeğin durumuna göre Dr devam ya da bırakın tavsiyesi veriyor.

Benim de kan sulandırıcı iğne bitti dün. Progestan fitil elimdeki bitince bırakıcam son kutu kaldı. Fetal dna neydi önerdikleri testleri yaptırmak istiyorum ben. Birde uyguna gelsin diye doğum paketi alacağız. Her şey giderek zamlanıyor

Kızlar belli haftadan sonra progesteron üretimini plesenta yapıyor. Genelde 8 10 hafta arasında plesenta progesteron salgılıyormuş. O yüzden sanırım o zamanlarda artık ilacı bıraktırıyorlar

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
Benim negatif oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…