2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam, progestanı bırakan varmı aranızda. Benim doktorum 10. Hafta bitiminde bırakabilirsin dedi. 2 gündür kullanmıyorum, birde dün fetal dna taraması ve kan uyuşmazlığı için kan verdim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz🙏🏻 varmı aranızda fetal dna yaptırmayı düşünen?
ben bıraktım 9+3 de
kan uyusmazlıgı ıcın ben de verdım. negatıf cıktı. zaten negatıf cıkması gerekıyormu
fetal dna ıcın daha zamanım gelmedı.

kızlar muayene günümdü bugun bebegi gordum cok rahatladım artık şekilleniyor gibi🥹
Canım ne kadar mutlu oldum, çok şükür 🙏 sağlıkla hayırla kavuş inşallah … test markan dikkatimi çekmişti bugün tesadüf ben de o marka test almışım senin yorumun çıktı .. bir şey görüyorum ama daha yumurtlama ve son ilişkinin 7. Günü sence de var mı ?

Eklentiler

• IMG_4132.jpeg
    IMG_4132.jpeg
    666,2 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_4131.jpeg
    IMG_4131.jpeg
    588,4 KB · Görüntüleme: 74
Canım ne kadar mutlu oldum, çok şükür 🙏 sağlıkla hayırla kavuş inşallah … test markan dikkatimi çekmişti bugün tesadüf ben de o marka test almışım senin yorumun çıktı .. bir şey görüyorum ama daha yumurtlama ve son ilişkinin 7. Günü sence de var mı ?
teşekkürler🌸gebelikte silik var gibi canım canlı daha belli olur yarın sabah ilk idrarla tekrae yap istersen

Benim de kan sulandırıcı iğne bitti dün. Progestan fitil elimdeki bitince bırakıcam son kutu kaldı. Fetal dna neydi önerdikleri testleri yaptırmak istiyorum ben. Birde uyguna gelsin diye doğum paketi alacağız. Her şey giderek zamlanıyor
Genelde ileri yaş annelerine tavsiye ediyorlar canım bebeğin dna sı annenin kanına 10. Haftada karışmaya başlıyormuş, anneden kan alınarak bebeğin tüm kromozomlarına bakılıyor herhangi bir hastalık var mı diye.

ben bıraktım 9+3 de
kan uyusmazlıgı ıcın ben de verdım. negatıf cıktı. zaten negatıf cıkması gerekıyormu
fetal dna ıcın daha zamanım gelmedı.
Benim de negatif çıktı kan uyuşmazlığı canım ama doktor 20. Haftada tekrar istedi aynı testi. Fetal dna yaptıracak mısın

Kızlar dondurulmuş embriyo transferinde. Adetinizin kaçıncı günü transfer oldunuz? Estrofem kullanıyorum şuan. Transfer için bekliyorum.

Kızlar selam, progestanı bırakan varmı aranızda. Benim doktorum 10. Hafta bitiminde bırakabilirsin dedi. 2 gündür kullanmıyorum, birde dün fetal dna taraması ve kan uyuşmazlığı için kan verdim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz🙏🏻 varmı aranızda fetal dna yaptırmayı düşünen?
Progestanı bana 12.haftada bırakmamı soyledi
Fetal dna icin erken degil mi , kacıncı haftadasın?

31 ocak adet günümdü 19 şubatta transfer oldum canım
Teşekkür ederim canım. Benim de o zaman arife günü olacak heralde. 23 Mart adetin 1. Günü, 9 nisan arife 18. Günü olacak. Tam arife veya bayrama denk gelecek sanırım 🙏
23 ocak adetin ilk günüydü 8 subat transfer oldum
Sen ocak grubunda da vardın degil mi?
İnsallah bu sefer saglıkla tutunur🙏🏼
Evet kuzum Ocak'ta tek dördüncü gün embriyosu olmamıştı. Tekrar yumurta topladık. Düşük amh lıyım. İki embriyo anca oldu üçüncü gün donduruldu. İnşallah bu sefer olacak kuzum 🙏🙏 ikisi de transfer olacak. Bayrama denk geliyor gibi bu sefer.

X