2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar moralim çok bozuk. Eşim önce nohut yemeğinin yanına neden kemikli eti çıkarmışım diye bana bağırdı çağırdı. Üstüme yürüdü, kepçeyi fırlattı. Spnra O eti düdükluye koymam gerekiyormuş koymamışim diye bağırdı. Düdüklü rafin tepesindeydi ve ben uzanıp alamam diye normal tencere kullanmıştım. Oturdum ağlıyorum. Hamile bir insana kizilacak konu mu gerçekten

Kızlar moralim çok bozuk. Eşim önce nohut yemeğinin yanına neden kemikli eti çıkarmışım diye bana bağırdı çağırdı. Üstüme yürüdü, kepçeyi fırlattı. Spnra O eti düdükluye koymam gerekiyormuş koymamışim diye bağırdı. Düdüklü rafin tepesindeydi ve ben uzanıp alamam diye normal tencere kullanmıştım. Oturdum ağlıyorum. Hamile bir insana kizilacak konu mu gerçekten
Yaa canım benim... Oruçtan dolayı olabilir mi acaba bu kadar sinirli olması

Yaa canım benim... Oruçtan dolayı olabilir mi acaba bu kadar sinirli olması
Sehirdisindaki annesine gidelim dedi. Midem bulanıyor rahat edememm bayramda gideriz dedim. Onun siniri asıl canım.. mide bulantilarim falan hep rolmüş. Öyle dedi. .o kadar üzgünüm ki süreçte hiç kendime özel ilgi bile beklemedim, asla rol yapmadim gercekten midem bulandı günlerce, istifra ettim

Sehirdisindaki annesine gidelim dedi. Midem bulanıyor rahat edememm bayramda gideriz dedim. Onun siniri asıl canım.. mide bulantilarim falan hep rolmüş. Öyle dedi. .o kadar üzgünüm ki süreçte hiç kendime özel ilgi bile beklemedim, asla rol yapmadim gercekten midem bulandı günlerce, istifra ettim
Ah canım eşin ayıp etmiş. Kadınlar anlar senin halini çeken bilir. Erkekler naz yapıyoruz diye düşünüyor

Canım hamile ol olma tüp bebek tedavisi psikolojik olarak cidden çok zor bir süreç naz fln edilecek Bi şey değil o psikoloji tedavi ama bunu yaşamayan anlayamaz o yüzden bende kendimi bazen anlaşılmıyor gibi düşünüyorum eşin ayıp etmiş ama hem oruç hemde şuda olabilir belki oda stresli bu süreçten dolayı ama erkek olduğu için belli edemiyor bu şekilde agresifleşiyor olabilir. Kayınvalidene giderseniz yemek vs o yapar sen yorulmazsın diye düşünmüş olabilir

Ah bu erkek anneleri yüzünden çıkan sorunlar...

Canım hamile ol olma tüp bebek tedavisi psikolojik olarak cidden çok zor bir süreç naz fln edilecek Bi şey değil o psikoloji tedavi ama bunu yaşamayan anlayamaz o yüzden bende kendimi bazen anlaşılmıyor gibi düşünüyorum eşin ayıp etmiş ama hem oruç hemde şuda olabilir belki oda stresli bu süreçten dolayı ama erkek olduğu için belli edemiyor bu şekilde agresifleşiyor olabilir. Kayınvalidene giderseniz yemek vs o yapar sen yorulmazsın diye düşünmüş olabilir
Canım orda hiç uzanamıyorum ki hep diken üstünde gelin modu oluyor ,kayinvalidem otoriter ve sert yüzlü bi kadin. Ben kendi evimde şu süreçte koltuğa uzanıp dinleniyorum en azndan. Bu kadarcık isteğim çok görülüyor.

Anlattıkların karşısında gerçekten kanım çekildi ben asla anlamıyorm insanları aslaaaaaa hem oruç tutup ibadet edıyolar hemde Allahın emanetı eşlerıne böyle davranıyorlar üstüne eşi hamile üstüne hamile olması için maddi manevi bu kdr uğraşmış ben gerçekten anlamıyorm sonra Rabbim vermeyınce niye vermedi

Canım orda hiç uzanamıyorum ki hep diken üstünde gelin modu oluyor ,kayinvalidem otoriter ve sert yüzlü bi kadin. Ben kendi evimde şu süreçte koltuğa uzanıp dinleniyorum en azndan. Bu kadarcık isteğim çok görülüyor.
Haklısın canım kayınvalide evinde yemeği o yapsın da olmuyor ki kalkıp yardım ediliyor illa. Yemek servisi çay servisi falan. Evinde daha rahat edersin

Yani canım gerçekten hayretle okudum ben bunları öncesinde de böyle miydi ve böyleydiyse bu adamdan çocuk yapma bide tüp bebek yapman çok enteresan

Ahh canım benim sen üzülme lütfen 🥺 bebiş hisseder
Oluyo öle bazen hiç iyi bi durum değil ama 😞
Eşinede yani Rabbim akıl merhamet versinn🤲🏻

Kızlar merhaba
1haftadır burun ve geniz kuruluğundan uyuyamıyorum 😞 oda nemli bazen tuzlu su yapıyorum burnuma ama o da iyi değil diyo eşim
Önümüzdeki perşembe kontrole gidicez sorucam dr uma
Ama bi fikri tavsiyesi olan varsa yazabilir mii ltf???😌😌
Bol su tüketiyorum yatarkende baş ucumda su şişesi 🤦🏻‍♀️

Yani canım gerçekten hayretle okudum ben bunları öncesinde de böyle miydi ve böyleydiyse bu adamdan çocuk yapma bide tüp bebek yapman çok enteresan
Evet canım eşim ne yazık ki sinirli bi insan hızlı köpürür, gürler . 2saat sonra hiçbir şey olmamış gibi davranır. Ne desen haklısın.... ben de kendimi sucluyorum çoğu zaman...

Kızlar merhaba
1haftadır burun ve geniz kuruluğundan uyuyamıyorum 😞 oda nemli bazen tuzlu su yapıyorum burnuma ama o da iyi değil diyo eşim
Önümüzdeki perşembe kontrole gidicez sorucam dr uma
Ama bi fikri tavsiyesi olan varsa yazabilir mii ltf???😌😌
Bol su tüketiyorum yatarkende baş ucumda su şişesi 🤦🏻‍♀️
Odayı nemlendirmeni tavsiye ederim belki nemi azdır
Kücük buhar makineleri var icine 1-2 damla okaliptüs yağı falan damlatılıyo belki iyi gelir

X