2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transfer tarihimiz aynıymıs
5.gun embriyosuysa bugun tam 7+0 benim de
Doktorun hesabına gore ama normal hesaplayınca farklı cıkıyo

Bu arada bnm kırmızı da oldu bol bol dinlendim hala daha dınlenıyorm suan şükür iyiyim
Çok tebrik ederim sizi,
Ayrıca teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.
Kaçıncı günlerde olmuştu lekelenmeniz?

Tüp bebek doktorunuzsa eğer sorun nden 6+4 dedi diye gelişme olmasa mutlaka söylerdi bence
Belki de dili şürçmüş de olabilir

Kızlar sizede oluyor mu böyle vajina girişinde gariplik hissediyorum ve bacaklarımı kapatıp sıkıştırma isteği geliyor. İdrarım varken mi oluyor diye düşündüm ama tuvaletten sonra da oluyor sizde böyle bi durum var mı? Böyle giriş yerinde hissizlik gibi

İyi akşamlar bir şey danışacaktım size pazartesi günü beta değerim 246 çıktı bugünse 203 çıktı bu şekilde düşüp sonradan normale dönen oldu mu bir umut arıyorum galiba

Kızlar kızlar:) hamileler sizde böyle durum yok mu doygunluk gibi

Bazen değer yükselip düşer sonra tekrar yükselir bu durumun takip edilmesi lazım canım 2 güne bir kan vermelisin dış gebelik mi kimyasal gebelik mi yoksa normal gebelik mi diye
İnşallah normaldir bugün sabahtan beri kendimizde değiliz çok umut bağlamıştım emin gibi olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…