2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar kanama oldu dediniz kaçıncı günde oldu.
Kanama derken rengi kırmızı mı yoksa kahverengi mi? Benim 19.cu gün ve kahverengi lekelenmeler oluyor birazda ağrım var.
Çok korkuyorum.
Doktora gidin mutlaka.
Burada 19. Gün kanamam oldu gebelik devam etti diye. Biri yazsa içiniz rahatlayacak mi

Benimde 3.haftada oldu
Doktor coraspini kesti duzeldi kahverengiydi benimde karın agrımda vardı
Sukur duzeldi sorun olmadı
Doktorla gorusmeni oneririm
çok teşekkürler yarın gidicem doktora
Bilseydim bugün içmezdim aspirin
Sabah içmiştim bir şey olmaz umarım
Kahverengi ama biraz fazla olunca endişe ettim

Kahverengi ama biraz fazla olunca endişe ettim

Kahverengi baya devam etti hatta kırmızı bile olsu baya korktum ama çok şükür dinlenimce geçti ağrılar devame diyor baya arttığı zamanlar oluyor onun içinde fitil verdi doktor

Kahverengi baya devam etti hatta kırmızı bile olsu baya korktum ama çok şükür dinlenimce geçti ağrılar devame diyor baya arttığı zamanlar oluyor onun içinde fitil verdi doktor
Kaçıncı günlerde olmuştu lekenemeleriniz. Çok şükür devam ediyor di mi gebeliğiniz, inşallah bebeğinizi sağlıkla kucaklarsınız

Kaçıncı günlerde olmuştu lekenemeleriniz. Çok şükür devam ediyor di mi gebeliğiniz, inşallah bebeğinizi sağlıkla kucaklarsınız
Aminnn inşallah hepimiz
Regli zamanım geldiğinde başladı 10 gün fln sürdü büyük ihtimalla pcos olmamla alakalı
Olabilir
Sonra 2 gün geçti bu sefer kırmızı kan geldi direlt acile gittim progesteronun her türlüsünğ kullanıyorum şu an çok şükür benimle bebeğim

Bugun daha kontrolüm vardı

Canim korkma hemen doktorunla iletişime geç benim transferden sonra 6.gün olmuştu kahverengi leke hemen coraspirin ve kan sulandiriciyi kesmişti. Dün kontrolumde de çok az kıl kadar kanama alani var prolutex igneyi günde 2 adet yap dedi corasprin kullanma kan sulandirici igneyide bir gün yap bir gün yapma dedi. Ama sende numarasi falan varsa doktorunun mutlaka haber ver proluton depot igne verebilir.

Şöyle bi durum var
Vajinal ultrasonla bakıldığında bir hafta önce 6+4 demişlerdi
Bugun normal ultrasonla baktıklarında 6+4 dediler

arada bir hafta var normaldir ama demi
Eve gelince takıldı aklıma bilemedim size sorayım dedim ?

Harika çok tebrik ederim.
Allah bana da nasip ettin inşallah cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Çok teşekkür ederim,
dr dan randevu aldım yarın gideceğim. Ben kan sulandırıcı iğne kullanmıyorum sadece coraspirin içiyordum günde 1 tane. İnşallah sorun olmaz.
Benim de 6.gün bir iki damla lekelenme olmuştu ama 19.cu gün sabah kalktım kahverengi ama biraz fazla olduğu için endişe ettim. Birazda ağrım var.
Sizde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah

aynı dr bakmadı mı.
muhakkak yorum yapardı sıkıntı gorseydı.
pekı normal tarıhı nedır.
hıc gelısme olmasaydı bılgı verırdı.. kalp atısı duydun mu

Amin inşallah sizde sağlıkla kucağınıza alın.

Canım merhaba. Benim transferin 16 17 18 ve 19. Günleri lekelenmem oldu. Lekelenmeyle birlikte adet olacakmışım gibi bel ağrısı yaşamıştım. Çok korkmuştum. Dinlendim baya yataktan kalkmadım o süre boyunca sonra geçti. Şu an elhamdülillah gebeliğim devam ediyor

Kızlar kanama oldu dediniz kaçıncı günde oldu.
Kanama derken rengi kırmızı mı yoksa kahverengi mi? Benim 19.cu gün ve kahverengi lekelenmeler oluyor birazda ağrım var.
Çok korkuyorum.
Corasprin kestirdi doktor düzeldı aynı karın ağrım oluyordu ama kendin kafana göre kesme doktorunla görüş cnm

Çok teşekkür ederim
bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum.

aynı dr bakmadı mı.
muhakkak yorum yapardı sıkıntı gorseydı.
pekı normal tarıhı nedır.
hıc gelısme olmasaydı bılgı verırdı.. kalp atısı duydun mu

Aynı doktor baktı
Kalp atışı duyduk çok şükür
Ben de öyle düşündüm sonuçta söylerdi bir şey olsa
8 şubat transfer tarihi
Hesaplayınca 7 hafta 4 gün diyor o daha değişik bilemedim

Anksiyrte tavan hiç susmuyor kafamdaki ses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…