2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam, herkese hayırlı Ramazanlar 🌸
Sizlere birşey sormak istiyorum. Gebelik hesaplaması nasıl yapılıyor? Tüp bebek transfer gününü mü baz alıyor doktorlar yoksa son adet tarihi mi? Yoksa doktora mı bağlı👼
Canım eğer 5.gün embriyosuysa transfer gününden 5 gün eksilt. Sonra bi de 14 gün eksilt. O gün senin adet gününmüş gibi hesap et ve kaç haftalık olduğunu o güne göre hesapla

Yok canım ilk denememizdi 4 embriyo oluştu ikisi ileri gitmedi ikisi kaldı onlarda 3. Günde transfer edildi yani herşeye baştan başlayacağız. Benim bir tüpüm tıkalı eşimde de sperm sayısı %50 az ama morfolojide falan sıkıntı yok

Yok canım 0,3 lerde o yüzden ihtimal vermiyorum bilmiyorum ki neden cumartesi yapıldı pazar günü tatil diye pazartesi demişti dedim iş başı yapacağım cumartesi vereyim olur demişti doktorum, inşallah senin bebişin seninledir burda tutan arkadaşlarımı okudukça daha çok umut ekiyorum içime birgün hepimize nasip olacak inşallah
Bu tes silik mi acama

Çok teşekkür ederim canim ilk 10.gün 774 çıktı iki gün sonra 1653 çıktı 4 gün sonrasida 10541 çıktı
Sonuçlarimiz nerdeyse benzer 10 gun 631 12 gun 1443. Daha sonrası için kana değerine ihtiyac yok..direkt keseye gel ded 16martda randevum var. Bakalim. Kaç bebis)

Kızlar merhaba sonuçları pozitif olanlardan
19.günde kahverengi lekelenme görmeye başlayan var mı? Hem lekelenme hem karın ağrısı var.
Lekelenme görenlerin gebelikleri devam ediyor mu? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Kızlar kanama oldu dediniz kaçıncı günde oldu.
Kanama derken rengi kırmızı mı yoksa kahverengi mi? Benim 19.cu gün ve kahverengi lekelenmeler oluyor birazda ağrım var.
Çok korkuyorum.
değerlerin nasıl . drla görüştün mü hiç
kahverengi lekelenmeler yasayanlar oldu ama drla ıletısem gec.

Kızlar kanama oldu dediniz kaçıncı günde oldu.
Kanama derken rengi kırmızı mı yoksa kahverengi mi? Benim 19.cu gün ve kahverengi lekelenmeler oluyor birazda ağrım var.
Çok korkuyorum.
Benimde 3.haftada oldu
Doktor coraspini kesti duzeldi kahverengiydi benimde karın agrımda vardı
Sukur duzeldi sorun olmadı
Doktorla gorusmeni oneririm🙏🏼

X