2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah normaldir bugün sabahtan beri kendimizde değiliz çok umut bağlamıştım emin gibi olmuştum
Canım bazen çok küçük bi oynama oluyor ama sağlıklı gebelik olarak devam edebiliyor o yüzden bundan sonrası önemli. Allah korusun dış gebelik olmasın

1 şubat son adet 19 şubat transfer 6 hafta oluyor bugun bence ama doktor bisey demedi kağıtta da yazmiyor cumartesi günü başka bir doktora gideceğim belki o bisey der gün icin
Bende ayni tarih transfer oldum haftaya perşembe kalp atışı için çağırdı

Günaydın olsun ınsallah . dun aksam 8,30 dan berı uyuyorum. mıdem bulanmasın dıye :)
sız napıyorsunuz ıyısınızdır ınsallah.

Günaydın kızlar bugün kalp atışını duydum çok şükür keseye gittiğimde lekelenmelerim vardı ama 10 gündür yok ama doktor kanama alanı görmemesine rağmen kanama olabilir olursa gel dedi bi anlam da veremedim açıkçası corasprine de 34. Haftaya kadar devam dedi bir de 7+0 adet tarihime göre ama 6+6 çıktı demem o ki doğuma kadar rahatlayamacağım sanırım içim bir türlü rahat etmiyor

Günaydın canim benimde uygulamaya göre son adet tarihine göre yani 6+1 ultrasona göre 6+2 ama doktorum haftasina uyumlu dedi o yüzden muhtemelen seninde öyle korkma bende sali gideceğim kalp atışlarını duymaya bebislerimin

Kızlar selam. Benim 8 martta kanamam olmuştu o yüzden acil bi şekilde doktoruma gitmiştim. O zaman kesede bebekte iyi durumdaydı ilk kez kalp atışı duyduk. 4 gün sonra kanamam devam etti. Bugün de tekrar çağırmıştı. Bugün bi gittim başka bi kese daha gördü içi boş gibi. Kanamaya bağlı da olabilir ikiz de olabilir dedi. İlk gittiğimde diğer kese gözükmemişti ya da farketmedik bilmiyorum. İkiz annelerine soruyorum özellikle çift keseyi direk gördü mü doktorunuz ve kaçıncı haftada gözüktü ?

Merhaba aynı durumu yaşadım 28 Şubat'ta kese için gittim 1 kese göründü. 8 Mart'ta da kalp atışı için gittiğimde kalp atışı göründü yanında boş bir kese daha göründü. Dr normalde 1 ay sonra çağıracakmis ama 10 gün sonra gel dedi. Ben çok araştırdım iki ihtimal var kalp atışı duyulup ikinci kese hafta olarak geriden geliyormuş yada boş kese zamanla kendini yok ediyormus

Peki tek embriyo mu yerleştirmişlerdi size ? Benim ki tek o yüzden de şaşırdım. Bi de sizde kanama oldu mu hiç ? Benim ilk kanamam 8 martta oldu diğeri 12 martta oldu 1 gün kanayıp duruyor. Doktor bi şey yok bebek iyi diyor ama biraz endişeliyim

İki embriyo transfer edildi. Belki sizin embriyonuz bölünmüş olabilir. Dr bişey yok diyorsa endişelenmeyin bekleyip sabretmekten başka bişey gelmiyor zaten elimizden bende bekliyorum haftaya salı öğreneceğiz bakalim

Benim cift embriyoydu canım
Kese görmeye gittigimizde 2 kese gözükmüstü direk 5.haftada

Kızlar dokrorum enox igneye devam et dedi reçete yazdı ama gebelik olduğu için devlet karsilamiyormus rapor cikarman gerek dedi eczacim sizin başınıza geldi mi böyle bisey

Kızlar dokrorum enox igneye devam et dedi reçete yazdı ama gebelik olduğu için devlet karsilamiyormus rapor cikarman gerek dedi eczacim sizin başınıza geldi mi böyle bisey
ben 2-3 kez para ile aldım.
sonrasında farklı bır eczaneye gıttım. teshısı farklı yazdırdı saglık ocagındakı drla gorustu.
sgkdan yararlandım o sekılde. henuz raporum yok.

ben 2-3 kez para ile aldım.
sonrasında farklı bır eczaneye gıttım. teshısı farklı yazdırdı saglık ocagındakı drla gorustu.
sgkdan yararlandım o sekılde. henuz raporum yok.
Saglik ocagindaki doktor mu teşhisi farkli yazdi canim tedavi gördüğüm hastane biz rapor yazamıyoruz dedi. Teşhise ne yazdi peki biliyo musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…