2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben hep ücretli aldım ücretsizde mi alınıyor 😧
Gebelikten önce devlet karşılıyormuş gebelik olunca karşılamıyormuş. Rapor çıkması gerekiyormuş hastane biz tüp bebek birimi olduğumuz için rapor çıkaramıyoruz kadin doğum doktoruna yazdirabilirsiniz dedi hemşire bakalim artik nasil yapcaz devlet karsilamazsa 1000₺😒

Gebelikten önce devlet karşılıyormuş gebelik olunca karşılamıyormuş. Rapor çıkması gerekiyormuş hastane biz tüp bebek birimi olduğumuz için rapor çıkaramıyoruz kadin doğum doktoruna yazdirabilirsiniz dedi hemşire bakalim artik nasil yapcaz devlet karsilamazsa 1000₺😒
tanıyı Z51.8 - TIBBİ BAKIM DİĞER, TANIMLANMIŞ
bu sekılde gırdıgınde karsıladı
valla eczacı yaptı Allah razı olsun. ben de 2 kez sgk karsılamadan aldım.
sağlık ocagındakı drla gorustu telden . hallettı bır kac kez denedı.
işinize yarar mı bılmıyorum. yarın yıne yazdırıcam ben

tanıyı Z51.8 - TIBBİ BAKIM DİĞER, TANIMLANMIŞ
bu sekılde gırdıgınde karsıladı
valla eczacı yaptı Allah razı olsun. ben de 2 kez sgk karsılamadan aldım.
sağlık ocagındakı drla gorustu telden . hallettı bır kac kez denedı.
işinize yarar mı bılmıyorum. yarın yıne yazdırıcam ben
Benim sağlık ocagindaki doktor biraz gıcık bugün kan testi istedim onu bile yapmıştık daha yeni falan diyo yeni dedigi 1 şubat degistircem sanırım doktorumu sagol canim yardimin için 🫶

Ben transfere gitmeden önce rapor çıkardım kadın doğumda 3 aylık. Tanıda d68.8 yazıyor

Gectimi o zaman benim icin daha onceden rapor cıkarmadım

Ben transfere gitmeden önce rapor çıkardım kadın doğumda 3 aylık. Tanıda d68.8 yazıyor
Simdi gitsem cikarirlar sanırım hemşire kadin doğum doktoru yazar demisti zaten kalp atisindan sonra da iyi bir kadin dogumcu bulmam gerek araştırıyorum kime gidicem ne yapicam bilmiyorum 😔

Simdi gitsem cikarirlar sanırım hemşire kadin doğum doktoru yazar demisti zaten kalp atisindan sonra da iyi bir kadin dogumcu bulmam gerek araştırıyorum kime gidicem ne yapicam bilmiyorum 😔
Canım bence cikarirlar ben rapor cikardigimda tüp Dr sekreteri dedi ki gebe değilsin nasıl cikardilar raporu diye. Demek tanıya bunları girince çıkarılıyor

Su bile midemi bulandırıyor napcam bilmiyorum bende😒 salatalik peynir ekmek yiyorum genelde
ben de normalde cok su ıcerım. su an ıste gıdım gıdım.
ısın kötusu cok yemek ıstıyorum cok su ıcmek ıstıyorum.
ıstegım var ama yok mıde kabul etmıyor.

Allahtan uykumdan uyandırmıyor o yuzden bol bol uyuyorum :KK19:

ben de normalde cok su ıcerım. su an ıste gıdım gıdım.
ısın kötusu cok yemek ıstıyorum cok su ıcmek ıstıyorum.
ıstegım var ama yok mıde kabul etmıyor.

Allahtan uykumdan uyandırmıyor o yuzden bol bol uyuyorum :KK19:
Bende sürekli uyumaya çalışıyorum yoksa bütün gün mide bulantisi cekiyorum kreker bile iyi gelmiyor midem almiyor ama çok acıkıyorum değişik bisey valla🤭

Canım bence cikarirlar ben rapor cikardigimda tüp Dr sekreteri dedi ki gebe değilsin nasıl cikardilar raporu diye. Demek tanıya bunları girince çıkarılıyor
Bencede çıkarırlar çok sacma gerçekten sonucta biz bunu kullanmak zorundayiz nasil devlet karsilamaz aklim almiyor normalde 150₺ ücretli alirsan 1000₺ farka bak yani gerçekten zaten maddi olarak cok zorlaniyoruz bu dönemde

Bencede çıkarırlar çok sacma gerçekten sonucta biz bunu kullanmak zorundayiz nasil devlet karsilamaz aklim almiyor normalde 150₺ ücretli alirsan 1000₺ farka bak yani gerçekten zaten maddi olarak cok zorlaniyoruz bu dönemde
Haklısın rapor cıkarmaları lazım keyfimize kullanmıyoruz ki. Sen kadın doğuma git bence yardımcı olacaklardır

sen yazdirdigin her kutu icin mi 150 veriyorsun? Ben 3 kutu aldım ilk seferde kutu başına 150 TL ödemedim 😕

X