2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

hayır ben gittiğimde 7+0 dı. yanı dıgerı neden kalp atısı alınmadı dıye kendım yorumladım.
ultrason kagıdınız var mı merak ettım.

bana mantıklı bır sey demedı :)
Bebek nerde ben anlayamadım. buyuk ıhtımal yoktur ama haftaya belli olur dedı. baska kesede gormedık.

Eklentiler

• 1000054033.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 100
  • 1000054032.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 101
Çok fena gerçekten yaa sen bulanti icin biseyler yapiyo musun yada doktor ilac falan verdi mi
Bugün hiçbir şey yiyemedim sadece çubuk kraker girdi mideme. Derin nefes almaya çalışıyorum bulantı başlayınca. Bunun dışında prilam hap verdi doktor bulantı için. Yarından itibaren onu kullanmayı düşünüyorum

O ilac sanırım kusmayi engelliyormus mide bulantısını gecirmiyormus burda öyle yazmışlardı umarim iyi gelir bende yarin soylicem doktora. Asla tatli bisey yiyemiyorum midem daha cok bulaniyo salatalik yiyorum kraker yiyorum. Istah yok zaten. Rabbim yardımcımız olsun kucagimiza sagsalim saglikla alalim da bugunleri unuturuz

Canlar bulantılarınız tam kaçıncı haftada başladı?
Geçen perşembe günü 4+4 te keseyi gördük biz şükür. Bu cuma da kalp atışını duymak için randevumuz var nasipse

Canlar bulantılarınız tam kaçıncı haftada başladı?
Geçen perşembe günü 4+4 te keseyi gördük biz şükür. Bu cuma da kalp atışını duymak için randevumuz var nasipse
merhaba hayırlı olsun. kalp atışı için gittignizde kacıncı hafta oluyor. ben yarın ilk muayeneye gidecem 5+6 olacak bebek varsa eğer kalp atışı duyulur mu acaba

merhaba hayırlı olsun. kalp atışı için gittignizde kacıncı hafta oluyor. ben yarın ilk muayeneye gidecem 5+6 olacak bebek varsa eğer kalp atışı duyulur mu acaba
Canım cuma günü kalp atışı için gittiğimizde 5+5 olacağız inşallah. Umarım duyarız. 5+6da da duyulması gerekiyor sanırım. Sana da hayırlı olsun

Benim canım bugün 5+5 idi kese gördük kalp atışına haftaya perşembe gelmemi istedi dedi o zmn bebek var mı kalp atar mı bakarız dedi

Bende öyle
Baskası soylese iyi iste bulantın yok daha ne derim ama öyle olmuyomus
Herşey den nem kapıyoruz ama elimizde olan bişey değil ben hatta muayeneme vaktinden önce gitcem. Kafamda yazıp çiziyorum sürekli. Sağlıkla ilerlesin sürecimiz hepimizin inşallah

Ben de yarın 11.45 randevum çok heyecan ben de kese kalp atışı hepsini merak ediyorum okuduklarıma göre 5 +4 5+6 da duyan çok var kalp atışını ama değişiyor olabilir tabi herkesin

Burun kanaması gibi bir şey oluyor iki gndür ,mide asitinden fena olmuş boğaz ve dil , sağ-sol tarafta sancılar devam ,bulantı yeni başlamak üzere, halsizilk yüksek, kabızlık ve demir takviyesi arasında kalmış bir ben ve omuz da yanma var

Kan testi yapıldı karaciğer enzimlerim de biraz coşmuşlar takip edilecekmiş

6.hafta biterken güncellemem bu şekilde

Aaa haklısın 7 haftalıkta gitmişsin dediğin gibi iki kalp atışı olurdu. Peki bebek değilse diğeri için başka bir terim kullanıp o da olabilir gibi birsey dedi mi? Bana iki tane gibi ama farklı açıdan bakınca da değil haftaya net belli olur dedi. Az bir kanama kanalı var dedi fitil verdi onun için de

Bugün gittim cnm haftası ile uyumlu 5 haftalık dedi 13mm
Nasıl 13 mm yaa benim 5+4 bugün gittim 3.48mm dedi bana
Benimde öyle oldu göğüs hasssasiyeti kayboldu. Keseyi görmüşsünüz tebrik ederim peki yolk gözüktü mü benim sadece kese vardı doktor kese küçük dedi
Bu yolk mu bilmem ama bebişim bu
Kalp atışı duymadım ama kalbinin attığını gösterdi zarar vermemek için açmıyorum sesi dedi ama gördük attığını

Eklentiler

• IMG_5312.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…