2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah sen direkt bebeği görmüşsün canım ben keseyi görebildim henüz

Esi beslendigi sey olabilir dedi.yolk sac.
Erken donem olsa daha mantikli gelirdi.
Gerci drda buyuk ihtimal degildir tektir dedi..baya buyuterek bakti.benzetemedi demek.
Hayirlisi olsun cuma gunu gidecegim.

Ben de yarın 11.45 randevum çok heyecan ben de kese kalp atışı hepsini merak ediyorum okuduklarıma göre 5 +4 5+6 da duyan çok var kalp atışını ama değişiyor olabilir tabi herkesin
Bizimde 11:40 da randevumuz bakalim neler olacak 5+6 olacağız nasipse
benim de oğleden sonra. bizim aynı ilerliyor kızlar ben de yarın 5+6 olacagım kendi hesaplarıma göre.inşallah yarın güzel haberler alırız bebişlerimizi görürüz. düşünmekten kafayı yiyecegim

Gozun aydin canim..bu donemde cok secemiyorum bebegi esini dr ne diyorsa he hu diyoruz.. 10. Haftadan sonra netlesir.

benim de oğleden sonra. bizim aynı ilerliyor kızlar ben de yarın 5+6 olacagım kendi hesaplarıma göre.inşallah yarın güzel haberler alırız bebişlerimizi görürüz. düşünmekten kafayı yiyecegim
Al benden de o kadar aynen 19 şubat transferleri inşallah yarın hepsi yuzumuzu güldürür kafayı yicem bazen pit pit damar atmasi gibi oluyor kasikta veya rahimde hemen ona yoruyorum Allah hepimize yarın güzel haberler duymayı nasip etsin mübarek ramazan günü bayrami yaşatsın hepimize

Gerci drda buyuk ihtimal degildir tektir dedi..baya buyuterek bakti.benzetemedi demek.
Bende cuma günü gitcem canım güzel haberler alalım inşallah gönlün ne istiyorsa o olsun tek ya da iki sağlıklı olsun da

Kızlar göğüs üzerindeki damarlarım çok belirginleşti varmı sizde de böyle bişey yeşil yeşil çok belli oluyor

Sorma canim yaa nasil heycanliyim hemen yatip uyumak istiyorum cabuk sabah olsun inşallah kalp atislarinida duyariz bebislerimizin

Çok fena gerçekten yaa sen bulanti icin biseyler yapiyo musun yada doktor ilac falan verdi mi
Bugün hiçbir şey yiyemedim sadece çubuk kraker girdi mideme. Derin nefes almaya çalışıyorum bulantı başlayınca. Bunun dışında prilam hap verdi doktor bulantı için. Yarından itibaren onu kulla
İnşallah canım Allah hepimizin yardımcısı olsun

Benimde 26 şubatta transfer oldu.6 martta test yaptirdim pozitif çıktı. Kese görüntüsü için ayin 15 ine randevu verdiler.ama hic agrim falan yok.belirti de yok.Endiselenmeli miyim?

5+5 benim canım ama bu kese boyutu dedi senin dediğin bebek boyutundur belki.. Perşembe kalp atışı dinleneyecegiz inş duyabiliriz

Kac gundur midem bulanıyodu bugun mide bulantım hic yok
Yemek yiyesimde yok
Pozitif arkadaslarım böyle tuhaf süreclerden geciyor mudur
Benim de durmadan kas agrılarım oluyor. Önce ayagımda bir agrı yaşadım 3,4 gün çektim. Sonra bugün bir uyandım boynum tutulmuş. Geceleri cok terliyorum sanırım ondan. Gögüs şişliği, karın şişliğini artık saymıyorum. Daha ilk haftaları benim gümbür gümbür başladı. Rabbim kolaylaştırsa baya her gün başka bir şeye uyanıyorum

Canim birde muayeneyi vajinal mi oldun

Hayırlısı olsun aynen bende de öyle birsey dedi yolk soluşmuş dedi. Benim değerim yüksek çıkınca da şüphelendim ikiz mi diye bu hafta sonu net görünecek.

Hayırlısı olsun aynen bende de öyle birsey dedi yolk soluşmuş dedi. Benim değerim yüksek çıkınca da şüphelendim ikiz mi diye bu hafta sonu net görünecek.
nasıldı degerlerın. ben bıraz gec ogrendım. kanım kayboldu
15. gun 2800 17. 5060 dı
bana da yuksek gelmıstı. ama artıs normal oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…