2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba formunuzu meşgul ediyorum. Tecrübelisinizdir diye buraya yazdım. 1 martta transfer oldum. Bugün kan testi yaptırdım sonucum yarın çıkacak. Transferin 6. Günü 2 damla kırmızı pembe arası lekelenme yaşadım birkaç dk bekleyince kahverengiye döndü. Doktorum yerleşme kanaması olabilir dedi. 2. Denememdi çift embriyo transferi, Lekelenmenin ertesi günü öğlen test yapmıştım negatif çıkmıştı çoğu kişi erken diyor ama bilemiyorum. Pek umudum yok. Sormak istediğim, lekelenme kesinlikle yerleşme kanaması mıdır? Yani lekelenme yaşayanların pozitif mi oldu 🤲🏻
☀️☀️☀️☀️☀️☀️
Öyle deme canm rabbim herkese nasip etsin inşallah benim arkadaşım da 7. Günü test yaptı negatif çıktı dün 9. Günüydü şükür kanda çıktı inşallah seninde çıkar. Lekenme konusuna gelecek olursak herkeste farklı çoğu erken görüyor çoğu geç görüyor ve çoğunda hiç görmüyor ama inşallah tutunma kanamasıdir

Öyle deme canm rabbim herkese nasip etsin inşallah benim arkadaşım da 7. Günü test yaptı negatif çıktı dün 9. Günüydü şükür kanda çıktı inşallah seninde çıkar. Lekenme konusuna gelecek olursak herkeste farklı çoğu erken görüyor çoğu geç görüyor ve çoğunda hiç görmüyor ama inşallah tutunma kanamasıdir
İnşallah öyledir amin 🤲🏻💖💖

çok midem bulanıyor :cry:
evdeyım ama zor calısıyorum. kızda da cok bulanmıstı. aynı zamanda basladı. hurafeler tutacak mı bakalım :)

Kac gundur midem bulanıyodu bugun mide bulantım hic yok
Yemek yiyesimde yok
Pozitif arkadaslarım böyle tuhaf süreclerden geciyor mudur

Kac gundur midem bulanıyodu bugun mide bulantım hic yok
Yemek yiyesimde yok
Pozitif arkadaslarım böyle tuhaf süreclerden geciyor mudur
Bende öyleyim canım bulantım vardı bir anda kesildi şimdi arada hafiften yokluyor, iştah bende de yok. İnşallah herşey yolundadır diyorum kendi kendime paranoya yapıyorum bir aksilik yoktur diye🥹

kalp atısı duydunuz ama dımı.
neye ıstınaden acaba 2. şüphesi oldu bizde. diğeri o zaman neden gelısmedı.
sana ne acıklaması yaptı
Hayır kalp atışını duymadım daha erken olduğu için bu hafta bitiminde çağırdı doktor aynı kesenin içinde iki tane gördüğü için söyledi diğeri gelişmedi derken anlayamadım gelişmeyen bir durum yok öyle bir sey demedi doktor. Size gelişmediğini mi söyledi doktor ?

Bende öyleyim canım bulantım vardı bir anda kesildi şimdi arada hafiften yokluyor, iştah bende de yok. İnşallah herşey yolundadır diyorum kendi kendime paranoya yapıyorum bir aksilik yoktur diye🥹
Bende öyle
Baskası soylese iyi iste bulantın yok daha ne derim ama öyle olmuyomus 🫠

Ben cuma günü kese gördüm çok şükür sizinle aynı şeyleri yaşıyorum keseyi görmesem yok heralde diye düşünürdüm net
Geçen hafta göğüs hassasiyetim vardı bu hafta yok mesela çok ilginç

O nedir 😁
Benimde öyle oldu göğüs hasssasiyeti kayboldu. Keseyi görmüşsünüz tebrik ederim peki yolk gözüktü mü benim sadece kese vardı doktor kese küçük dedi

X