2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktor bana transferin 2. Gününden itibaren yatma dedi. Bilinenin aksine yatmak iyi gelmez dedi. O yüzden ben hep hareketliydim. İşime devam ettim. Cok yogundum hep hareket halinde oldum. Cok şükür değerlerim de yükselişte. Şmidlik bir sorun yaşamadım

Canım doktor benim estrofemi kesti 3 gündür içmiyorum. Ona rağmen aşırı mide bulantim var. İşe bile zor yetiştim bugün o derece
Şuan bende doktordayom beklıyorm inş keser benimde umut edıyorm benı o ilaç mahvettii size haberleri ileticem Kızlar bu arada 8 hafta civarı oldum

hayırlı olsun teşekkürler cevabın için :)

Merhaba formunuzu meşgul ediyorum. Tecrübelisinizdir diye buraya yazdım. 1 martta transfer oldum. Bugün kan testi yaptırdım sonucum yarın çıkacak. Transferin 6. Günü 2 damla kırmızı pembe arası lekelenme yaşadım birkaç dk bekleyince kahverengiye döndü. Doktorum yerleşme kanaması olabilir dedi. 2. Denememdi çift embriyo transferi, Lekelenmenin ertesi günü öğlen test yapmıştım negatif çıkmıştı çoğu kişi erken diyor ama bilemiyorum. Pek umudum yok. Sormak istediğim, lekelenme kesinlikle yerleşme kanaması mıdır? Yani lekelenme yaşayanların pozitif mi oldu

erken olabilir. evde yaptıysan erken oldugu ıcın kaset testte cıkmamısta olabilir.
umarım pozıtıf gorursun.

Bende iki haftadır çekiyorum mide bulantısını kahvaltı türü hiç bişey yiyemiyorum günde 3 demlik çay içen ben çayı kararttim yemeklerden de rahatsızım yanisi kefir sut meyve suyu su maden suyu ve arada kraker kuru yemiş tuketiyorum yemegide aç kalmiyim die bazan kendimi zorlayarak yiyiyorum asermede başladı tabi erik ekşi şeyler acaba kızım mi geliyor dicem bellide olmaz tabiki

Geç döllenme olmuştur artışa bakılırsa 143 den güzel artış olmuş benim 4. Hafta kese görünmüştü 5.4 te kalp atışı duyuldu kese göründüğünde doktor kaç haftalık olacağını soylicek kese görünmeden haftalık hesaplama kendini uzersin benim düştü düşecek diyordu doktorum ama şuan gayet iyiyiz şükürler olsun düşünme zaten doktorlar sağlıklı embriyo olmasa transfer etmiyorlar inşallah keseyle beraber kalp atışınida duyarsın ve birşey daha söyleyeyim uzun oldu biraz ama her ultrason aynı deil devlet Hastanesi'ne gittim 4 haftalikkken kese yok demisti

O bulantı herkeste var şuan belli olmaz ki cinsiyeti kızla alakası yok bence ama şöyle birşey var
Ye ekşiyi doğur ayşeyi
Ye tatlıyı doğur hakkıyı. Demişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…